Catz 'n Dogz w NIEBIE – zobaczcie!

YouTube
News Wydarzenie
catz n dogz niebo

Na początku lutego najpopularniejszy polski duet muzyki klubowej na świecie, Catz 'n Dogz, powrócił do Polski. Jeden z koncertów odbył się w warszawskim klubie NIEBO. Dziś możecie zobaczyć nagranie z całego występu na YouTube. Sprawdźcie!

Catz 'n Dogz na bis

Przyjaciele oraz partnerzy w muzycznej produkcji – Grzegorz Demiańczuk i Wojtek Tarańczuk tworzący duet Catz’n’Dogz, są niewątpliwie od lat jednym z najgorętszych muzycznych, polskich towarów eksportowych.

Tym razem premierowo, pod patronatem Monkey Shoulder, zaprezentowali nastrojową i bardzo nietypową jak na ten duet płytę, wyprodukowaną w trakcie lockdownu. Kreatywność duetu znalazła swoje ujście pod postacią nagrania znakomitego, unikalnego w brzmieniu albumu Moments, w którym zabiorą słuchaczy w podróż przez samoświadomość naładowaną emocjami – wykorzystując łagodne, downtempowe wibracje, aby przezwyciężyć trudny czas globalnego kryzysu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Słuchacze, którzy wykupili wejściówki na ich ostatnie polskie koncerty w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu już się o tym przekonali.

Jeśli nie mieliście okazji być na ich ostatnim występie, to możecie sprawdzić Catz 'n Dogz w nowej odsłonie już teraz na YouTube, ponieważ duet udostępnił zapis z występu w warszawskim klubie NIEBO, który miał miejsce 4 lutego 2022.

Zobaczcie sami!

Catz ’n Dogz – Live from Niebo Warsaw (Made For Mixing)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →