Catz 'n Dogz w NIEBIE – zobaczcie!

YouTube
News Wydarzenie
catz n dogz niebo

Na początku lutego najpopularniejszy polski duet muzyki klubowej na świecie, Catz 'n Dogz, powrócił do Polski. Jeden z koncertów odbył się w warszawskim klubie NIEBO. Dziś możecie zobaczyć nagranie z całego występu na YouTube. Sprawdźcie!

Catz 'n Dogz na bis

Przyjaciele oraz partnerzy w muzycznej produkcji – Grzegorz Demiańczuk i Wojtek Tarańczuk tworzący duet Catz’n’Dogz, są niewątpliwie od lat jednym z najgorętszych muzycznych, polskich towarów eksportowych.

Tym razem premierowo, pod patronatem Monkey Shoulder, zaprezentowali nastrojową i bardzo nietypową jak na ten duet płytę, wyprodukowaną w trakcie lockdownu. Kreatywność duetu znalazła swoje ujście pod postacią nagrania znakomitego, unikalnego w brzmieniu albumu Moments, w którym zabiorą słuchaczy w podróż przez samoświadomość naładowaną emocjami – wykorzystując łagodne, downtempowe wibracje, aby przezwyciężyć trudny czas globalnego kryzysu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Słuchacze, którzy wykupili wejściówki na ich ostatnie polskie koncerty w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu już się o tym przekonali.

Jeśli nie mieliście okazji być na ich ostatnim występie, to możecie sprawdzić Catz 'n Dogz w nowej odsłonie już teraz na YouTube, ponieważ duet udostępnił zapis z występu w warszawskim klubie NIEBO, który miał miejsce 4 lutego 2022.

Zobaczcie sami!

Catz ’n Dogz – Live from Niebo Warsaw (Made For Mixing)

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →