Catz 'n Dogz na początku lutego wystąpią w Polsce

Materiały prasowe
Eventpromo
Catz n Dogz - Fot. Karol Grygoruk

Duet Catz 'n Dogz powraca do Polski na aż cztery występy, w przeciągu dwóch weekendów! Więcej szczegółów poniżej!

Catz ’n Dogz – absolutne must see

Przyjaciele oraz partnerzy w muzycznej produkcji – Grzegorz Demiańczuk i Wojtek Tarańczuk tworzący duet Catz’n’Dogz są niewątpliwie od lat jednym z najgorętszych muzycznych, polskich towarów eksportowych.

Tym razem, premierowo, pod patronatem Monkey Shoulder, zaprezentują nastrojową i bardzo nietypową jak na ten duet płytę, wyprodukowaną w trakcie lockdownu. Kreatywność duetu znalazła swoje ujście pod postacią nagrania znakomitego, unikalnego w brzmieniu albumu Moments, w którym zabiorą słuchaczy w podróż przez samoświadomość, naładowaną emocjami – wykorzystując łagodne, downtempowe wibracje, aby przezwyciężyć trudny czas globalnego kryzysu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Catz 'n Dogz – Would You Believe Remixes

Catz 'n Dogz są obecni na globalnej scenie muzycznej od 15 lat – przez ten czas pojawiali się na okładkach prestiżowych magazynów takich jak Mixmag i DJ Mag Spain, a także notował wysokie lokaty w międzynarodowych plebiscytach Resident Advisor, DJMag oraz na WMC Awards. Duet był wielokrotnie nagradzany w naszym plebiscycie Munoludy.

Sprawdź także: Munocast 009 :”Nie lubię klubowej napinki ani snobizmu” – Kacper Ponichtera

Bez względu na obecną sytuację na świecie, duet wciąż z pasją tworzy muzykę i nie poprzestaje na produkcjach. Pomimo tego, że świat stoi w miejscu, wytrwale się rozwijają i z pewnością nie tracą nadziei.

Catz 'n Dogz w Polsce – bilety

4 lutego w warszawskim Niebie chłopaki mogą liczyć na świetny support: Ola Teks, Kovvalsky. Na piekielnej scenie zagra Foxall, który wystąpi również kolejnego dnia we wrocławskiej Pralni5 lutego zagrają Kapoor, TAS, Diatonon, H&M, a o afterparty zadba niezawodny duet Seb & Rodrigezz!

Jeśli nie będziecie wolni 4 lub 5 lutego to nic straconego, bowiem duet wystąpi również tydzień później 11 lutego w krakowskim Prozaku, a 12 lutego w poznańskiej Tamie!

Catz 'N Dogz live from Defected Croatia 2021

Bilety na wydarzenia w Niebie i Pralni są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Bilety na występy Catz 'n Dogz

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →