Niebo i Piekło nad Niebem mają mocno klubowe ambicje na ten sezon

Niebo - Fot. K35photo / materiały organizatorów
Eventpromo News

Choć klub Niebo nie należy do nowych miejsc na muzyczno-towarzyskim szlaku Warszawy, to wydaje się, że mocniej niż kiedykolwiek chce podkreślić swój klubowy charakter. Stołeczna miejscówka mierzy siły na zamiary, co chcemy udowodnić podczas rozpoczynającego się sezonu jesienno-zimowego. Nie da się ukryć - nadchodzące tygodnie pod adresem Nowy Świat 21 zapowiadają niezwykle obiecująco.

Warszawskie Niebo to doskonale znany punkt dla wszystkich miłośników imprezowo-koncertowych wrażeń. Klub ten bardziej niż do tej pory chce postawić jednak na muzykę elektroniczną z okolic house’u, tech-house’u i techno. Jest to naturalnie pokłosie wewnętrznych zmian i strategii przyjętej przez Krzysztofa Stelmacha, współwłaściciela Nieba i Piekła nad Niebem, a także doskonale znanej postaci na warszawskiej scenie klubowej, która współodpowiadała za takie projekty jak Warmut, Hocki Klocki, Wata Cukrowa, Lunapark oraz cykl Splot Słoneczny, którego jest pomysłodawcą.

Jednocześnie mocno podkreślona ma zostać rola Piekła nad Niebem, siostrzanej przestrzeni Nieba. Oba ta miejsca chcą stać się czołowymi punktami w weekendowych planach warszawskich klubowiczów. Jak można sądzić po programie nadchodzących tygodni, tak zapewne się stanie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Niebo – Fot. K35photo / materiały organizatorów

Niebo i Piekło nad Niebem – jeszcze większe klubowe aspiracje

Za słowami idą czyny – Niebo i Piekło zadbają o jak najlepszą oprawę wizualną swoich wydarzeń. Lasery, oświetlenie, efektowna scenografia i mapping – to tylko niektóre z atrakcji, jakich możecie się spodziewać. To, co jednak równie istotne, o ile nie jeszcze ważniejsze, to program obu miejscówek, mający być potwierdzeniem ich mocno klubowych ambicji.

W planach jest mocne połączenie naszych dwóch przestrzeni – Piekła i Nieba, jako dwóch scen imprezowych. Nie będzie to łatwe, ale gramy w tym sezonie o wszystko – mówi Krzysztof Stelamch i dodaje: – To wszystko jednak nie byłoby możliwe bez zgranej ekipy pracującej nad każdym szczegółem. Nasz zespół PR-owy, booking managerowie i specjaliści od techniki scenicznej stać będą na straży tego, aby zarówno dźwięk, jak i wizualna strona imprez były absolutnie doskonałe. Cały nasz team pracuje nad kolejnymi pomysłami, by zaskoczyć wszystkich uczestników imprez. Formuły naszych wydarzeń będą ewoluowały, a każda noc będzie wzbogacona o różne elementy. W tym sezonie mamy także otwartą przestrzeń na współpracę z zewnętrznymi promotorami.

Niebo – Fot. K35photo / materiały organizatorów

Niebo i Piekło nad Niebem – nowe klubowe cykle

A propos wydarzeń – Niebo i Piekło inaugurują kilka cykli, na których oparty ma zostać program nadchodzących tygodni. Poznajcie je.

Ekliptyka

Ekliptyka to międzyplanetarna podróż po muzycznej Ekliptyce, gdzie światło i dźwięk splatają się w jedno hipnotyzujące doświadczenie. Beskres oraz ich polscy i zagraniczni goście, cenieni przez fanów muzyki elektronicznej, stanowią gospodarzy tych nocy. Na szczególną uwagę zasługuje gość specjalny pierwszej edycji – Peter Schumann z Berlina, znany z klubu Katerblau, oraz polski przedstawiciel od ponad dekady w podróży po świecie muzyki i dźwięku, Kosma.

Niebo – Fot. K35photo / materiały organizatorów

Nie umieramy młodo

Nie umieramy młodo to cykl imprez elektronicznych na dwóch scenach. To wyjątkowa impreza, łącząca różne pokolenia w miłości do muzyki elektronicznej. Dwie sceny: Niebo i Piekło nad Niebem, stanowią serce elektronicznej Warszawy, miejsce, gdzie zarówno młodzi, jak i ci z dłuższym stażem, mają okazję podzielić się swoją pasją i umiejętnościami muzycznymi. To wydarzenie, które nie tylko celebruje elektroniczną muzykę, ale także integruje różne pokolenia, tworząc magiczne połączenie między przeszłością a teraźniejszością. W ramach pierwszej imprezy wystąpią utalentowani artyści, tacy jak Seb & Rodriguez, Keczup oraz SLG.

Niebo – Fot. K35photo / materiały organizatorów

Klimat

Klimat to cykl imprez elektronicznych z klimatem w tle. Roztańczmy się przy plemiennych tańcach, a elektroniczne dźwięki będą naszym przewodnikiem w tej niesamowitej przygodzie. Ten cykl wspiera fundacje walczące z ociepleniem klimatu, chroniące dzikie piękno naszej planety. „Każdy taniec ma znaczenie dla przyszłości naszej planety. Dołączcie do nas i zatroszczcie się o siebie i klimat.” To hasło tej imprezy. LuLu Malina poprowadzi cykl Klimat, a pierwszą imprezę headlinować będzie DJka i producentka z Berlina, JUST LAUREN, wspierana przez duet Afterossi.

Niebo – Fot. K35photo / materiały organizatorów

Trójkąt

Trójkąt to cykl imprez elektronicznych w trzech wymiarach. To muzyczne wydarzenie, które stanowi połączenie trzech światów elektronicznej muzyki: house, tech house i techno, tworząc energetyczną symfonię dźwięku i rytmu. To spotkanie trzech pasjonatów, którzy dzielą się swoją miłością do muzyki i prowadzą słuchaczy przez trzy fascynujące światy muzyczne. Impreza, która zachęca do tańca, odkrywania i celebracji magii elektronicznych brzmień. Pierwsza impreza dla miłośników różnorodności dźwięków, odbędzie się z udziałem takich artystów jak Meg, Joana i Bexa.

Niebo – Fot. K35photo / materiały organizatorów

Niebo i Piekło nad Niebem – październikowy rozkład jazdy

Tak prezentuje się plan na październik!

Niebo:

06.10. Nie Umieramy Młodo: Seb & Rodriguez / Keczup / Slg
07.10. Ekliptyka: Peter Schumann (Berlin/Katerblau), Beskres, Kosma
14.10. Klimat: Lulu Malina, Just Lauren, Afterossi
20.10. Trójkąt: Meg, Joana, Bexa


Piekło nad Niebem:

06.10. Saran / Aftersunday
07.10. Mko / Hedonist
13.10. Ænergetica : Daisy Cutter / Mt-V / Abrew / Kobayashkn
14.10. Eltron / Maceuki
20.10. Schron Takeover : Korea / Krzone
21.10. Charismatic : Sir. Ulik / Bartek Skiba / Scraby
27.10. Sincz / Pysh
28.10. Outer Spice : Dave Dinger (Katermukke / Berlin), Deaf Can Dance, Filz Decke Aka Dżony Dep
31.10. Die Das Muerte: Bernie (In Dark We Trust / Berlin) / Filip Sonik & Mihvu

Niebo – Fot. K35photo / materiały organizatorów

Niebo i Piekło – bilety na imprezy

Bilety na wymienione wyżej wydarzenia i nie tylko znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →