Stołeczna Majówka – sprawdź, jakie imprezy proponuje Warszawa

Artykuł
Majówka Warszawa

Brak planów na długi weekend? Sprawdź, jakie imprezy szykuje dla Ciebie Warszawa. Niezależnie od tego, czy wolisz spędzić całą noc w klubie, czy być w łóżku przed północą, znajdziesz tutaj event dla siebie.

Majówka 2023 w Warszawie

Nudna majówka? Na pewno nie w Warszawie. Sprawdźcie co do zaproponowania mają stołeczne kluby – szykują się kameralne imprezy jak i eventy z największymi gwiazdami tanecznej muzyki elektronicznej.

RS Events: Ethereal Jaunt | 28.04

Stajesz się eteryczny podczas tej nocy. Na czas trwania imprezy znajdujesz się w miejscu zwanym Ethereal Jaunt, która nakłada się na normalny, fizyczny, materialny świat i przenosi cię w astralne zakamarki twojego umysłu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gdzie: Nowy Berlin
Line-up: ARTM, Lucid Sun, micemerve, OGUZ, Ẅaleri, B2W, Eren Ömür, PNTR, Venna, VVYDRA
Tax: Nasi przyjaciele z Biletomat.pl mają dla Was wejściówki na to wydarzenie za jedyne 20 zł.

Marsh „Endless” Album Tour | 28.04

Po spektakularnym występie Marsha, który odbył się we wrześniu zeszłego roku we wrocławskim Transformatorze i rozszedł szerokim echem po polskiej krainie, czas na powtórkę, która będzie oficjalnym tour z nową płytą “Endless”. Marsh, Brytyjczyk na stałe mieszkający w USA, to jedna z najjaśniejszych postaci stajni Anjunadeep. Na szerokie wody wypłynął za sprawą albumu “Lailonie”, zgarniając support od takich tuzów jak Joris Voorn, Kölsch, Rufus Du Sol czy Pete Tong.

Gdzie: Praga Centrum
Line-up: Marsch, Kapoor, Rafa’EL live, Sima
Tax: Wejściówki za 70 zł znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl.

Kollektiv Turmstrasse | 29.04

Kollektiv Turmstrasse ponownie w Pradze Centrum już 29 kwietnia! Niewielu jest artystów działających w środowisku house/techno, którzy oferują w swojej muzyce coś więcej niż tylko funkcjonalność. Ci, którzy wnoszą coś więcej, zawsze wyróżniają się z tłumu. Hambursko-berliński duet Kollektiv Turmstrasse to jeden z tych nielicznych artystów, których muzyka trafia zarówno do ciała, jak i duszy.

Gdzie: Praga Centrum
Line-up: Kollektiv Trumstrasse, TBA
Tax: 80 zł

Damian Lazarus | 02.05

Damian Lazarus jest nie tylko jednym z najbardziej szanowanych przedstawicieli współczesnej sceny house i techno, ale także jedną z ikon. Poza graniem w najlepszych klubowych instytucjach na świecie, Damian specjalizuje się również w występach poza murami. Swoje pełne magii występy serwuje w niezwykłych plenerach, dżunglach, plażach, pustyniach, górach i wśród archeologicznych ruinach. Damian Lazarus wystąpi już 2 maja w naszej Pradze Centrum!

Gdzie: Praga Centrum
Line-up: Damian Lazarus, TBA
Tax: 60 zł

Fetish Theater prezentuje unSAINTS | 30.04

FETISH THEATER* zaprasza na kolejną premierę: „unSAINTS” – fetyszowy show taneczno-burleskowy inspirowany wyobrażeniami postaci świętych, nieświętych, biblijnych i mitologicznych, a i tych związanych z religiami. Zobaczycie księży, zakonnice, anielice, diablice, a nie zabraknie także motywów maryjnych. W trakcie przedstawienia zaskakującego w formie jak i w treści zobaczycie czołowych artystów/performerów ze świata tańca, baletu, burleski i cyrku. Zaprezentują oni solowe i grupowe wyobrażenia oraz fantazje fetyszowe w połączeniu z tematem przewodnim.

Gdzie: Messalka TeatrSocialClub
Tax: Bilety kupicie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl w cenie od 60 zł

Majówka na Smolnej | 28.04-02.05

Stołeczny klub Smolna szykuje iście maratońską majówkę. W ciągu 4 dni usłyszymy najlepszych reprezentantów technicznej muzyki elektronicznej wraz z mocnym, polskim supportem.

Gdzie: Smolna
Line-up: DAY1 – Anja Schneider, Pysh, Mia Twin, SkullFellaz, Sincz DAY2 – Parfait, Kubok, CARYE, Piotr Ho, MROZ DAY3 – Wallis, vitcat, M4RY JAN3, Syriush, Fideshi DAY4 – DYEN, HATELOVE, SABRE, Sonik, Mihvu
TAX: 4 DAYS Pass – 120 zł

J1 | Wild At Heart | 28.04

Wild At Heart to klubowy wieczór zainicjowany przez Daisy Cutter. Spodziewajcie się całego przekroju gatunków elektronicznych i gości specjalnych, którzy niezaprzeczalnie wkładają serce w to co robią. Na pierwszą edycję daisy cutter zaprosiła swoją inspirację i prawdziwy wzór do naśladowania w dziedzinie undergroundowej muzyki elektronicznej – kanadyjską DJ i producentkę D. Tiffany.

Gdzie: Jasna 1
Line-up: D. Tiffany, daisy cutter, Prncs Error, Glassz, madmami, Faron
Tax: 30/50 zł

J1 | Why So Silent #44 x Mental Modern

Why So Silent to projekt, który wraca po blisko rocznej przerwie. Przed nami techniczny eksperyment z głębią muzyki techno i filmami niemymi.

Gdzie: Jasna 1
Line-up: MOD21 Live, BŁAŻEJ MALINOWSKI b2b MKO, KOVVALSKY, WENCEL, VAKKUM
Tax: 30/50 zł

Piekło nad Niebem | OUTER SPICE with Olivier Raumklang | 28.04

Piekło nad Niebem to wyższy stopień wtajemniczenia dla stołecznych hedonistów, którzy lubią dobre drinki, muzykę i kulturę. Za czerwoną kotarą klubu odbywają się tu imprezy, wernisaże i seanse filmowe. Proponujemy Wam piąkowe wydarzenie – jeśli połkniecie piekielnego bakcyla, koniecznie wpadnijcie w sobotę na imprezę z Grażyną Biedroń i Anną Borsuk.

Gdzie: Piekło nad Niebem
Line-up: Oliver Reumklang, Deaf Can Dance, Lili Hauser
Tax: 50pln

Gruuv On pres. High Maj | 02.05

Majówka w Luzztrach? Jeszcze jak! High Maj to wydarzenie oddające klimat tego pięknego miesiąca – natura rozkwita, ptaki śpiewają, robi się ciepło, a Luzztrzana ekipa z tej okazji zagra najlepszą elektronikę na cześć tych pięknych okoliczności.

Gdzie: Luzztro
Line-up: sourtze, PIUR, Venna, FVBN, Peter Dash, PALUTHA, TRSK, Kubiński, KoZa


Przedłuż majówkę z Biletomat.pl

biletomat majowka23

Bilety na wiele spośród wymienionych wyżej imprez oraz całe mnóstwo innych wydarzeń odbywających się w całej Polsce, na dodatek nie tylko w nadchodzący weekend, znajdzie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Zestawienie najciekawszych eventów, na które wejściówki zdobędziecie za pomocą jednego kliknięcia, znajdziecie tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →