ODGŁOSY poniosą Was za Warszawę

fot. Aleksander Salski - Lulu Malina / Facebook
Festiwale Zapowiedzi
lulu malina & friends w szczecinie

ODGŁOSY Festiwal to nowy punkt na polskiej mapie elektronicznej sceny muzycznej, na którym nie może Cię zabraknąć! To inicjatywa zbudowana od zera, przez przyjaciół dla przyjaciół i ich znajomych.

Magiczny las z elektroniką

Nowy festiwal ODGŁOSY to – jak zapowiadają organizatorzy – połączenie tego, co najlepsze: cudowna atmosfera, wspaniali ludzie, otaczająca natura i wspaniała muzyka. Za pomocą dźwięków, świateł i różnych instalacji – w pełnej symbiozie z przyrodą – przeniesiesz się w niepowtarzalny świat elektroniki wybrzmiewającej w magicznym lesie. Choć na chwilę oderwiesz się od codzienności i zanurzysz w przyjemnych odgłosach, a wszystko to na przepięknym, leśnym terenie Planety Glamping w Zalesiu Górnym pod Warszawą – zaledwie 40 minut drogi z centrum stolicy.

fot. materiały prasowe

O poranku przywita Cię śpiew ptaków, a wieczorem ukołysze do snu szum lasu. Stworzyliśmy miejsce, w którym w pełni możesz czerpać radość z dobrodziejstw natury. Widok z łóżka na las sosnowy, niebo wypełnione gwiazdami czy stukot kropel deszczu o kopułę – to wszystko sprawi, że odzyskasz równowagę i wewnętrzny spokój. Aranżując zewnętrzną przestrzeń, zadbaliśmy o kilka ustronnych miejsc, takich jak hamaki czy leżaki, w których możesz się zrelaksować. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy również grill i palenisko, które tworzy niepowtarzalną atmosferę po zachodzie słońca – czytamy w opisie Planety Gampling

15 lipca wystąpią dla Was czołowe postacie lokalnej sceny klubowej: Angelo Mike, Art. Machine, Cast Away, Foxall, Francesca, Korenberg, Leon, Lulu Malina, Mazi, Pazzi, Pnst, Stef Zanko, Weikum oraz Vozny.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pozytyvka’st Stream – 2022.12.22 – Angelo Mike

Odgłosy Festiwal – bilety

Wejściówki na festiwal ODGŁOSY, który odbędzie się już 15 lipca w znajdującej się w położonej nieopodal Warszawy, Zalesiu Górnym – Planeta Glamping, możecie nabyć u naszych przyjaciół w Biletomat.pl. Do 23 czerwca włącznie, bądź wyczerpania zapasów dostępna jest pierwsza pula wejściówek w cenie 109 złotych.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →