Kraków, dwie imprezy i czworo bohaterów, a to wszystko w jednym miejscu

Eventpromo News

14 sierpnia zapowiada się wyjątkowo dobrze dla krakowskich fanów_ek muzyki elektronicznej. Na dachu, a następnie wewnątrz Hali Stulecia KS Cracovia odbędą się aż dwie imprezy, na dodatek kompletnie różne stylistycznie. Wolicie daytime party z Dyzen i Lulu Maliną czy może noc z brzmieniami Eelke Kleijn i Sincza? Wybór należy do Was!

Jeśli planujecie spędzić nadchodzący długi weekend w Krakowie, to nie będziecie się nudzić. Jeśli nie planujecie – rozważcie zrobienie sobie wycieczki. Nie pożałujecie! Wobec wolnego przyszłego wtorku, była stolica Polski ma do zaoferowania moc wrażeń, zwłaszcza dla miłośników najwyższej jakości elektroniki. A wszystko to w jednym miejscu – w Hali Stulecia KS Cracovia przy ulicy Focha.

Dyzen bohaterem dnia…

Pierwszy z eventów rozpocznie się już o godzinie 16 na dachu budynku. Dzienne imprezy mają to do siebie, że najlepiej odnajdują się w brzmieniu pełnym słonecznej energii i pozytywnych wibracji. Właśnie tak zapowiada się Roof Party z Dyzenem w roli głównej. Reprezentant takich wytwórni jak Afterlife czy Habitat już wcześniej miał okazję pojawić się w jednej z odsłon cyklu i to nie byle jakiej, bo pierwszej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dyzen – fot. fanpage artysty

Znakomite przyjęcie włoskiego DJa i producenta przez krakowską publiczność spowodowało, że organizatorzy postanowili ponownie zaprosić go do Polski. Francesco Perrone wystąpi wraz z jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich DJek, która jest prawdziwym wulkanem entuzjazmu i gwarantem dobrej imprezy – Lulu Maliną.

Lulu Malina – fot. fanpage artystki

Roof Party: Dyzen & Lulu Malina – bilety

Impreza to zacznie się o godzinie 16. Bilety na nią kupicie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl.

Eelke Kleijn gwiazdą wieczoru

Gdy zapadnie wieczór, przeniesiemy się z dachu Hali Stulecia KS Cracovia do jej środka. Tym razem do głosu dojdą znacznie bardziej progresywne dźwięki za sprawą imprezy this.place. Gwiazdą wieczoru będzie Eelke Kleijn, ulubieniec takich postaci jak John Digweed, Hernan Cattaneo czy Nick Warren.

Eelke Kleijn – fot. fanpage artysty

Pochodzący z Holandii artysta potrafi zahipnotyzować publiczność tanecznymi i jednocześnie transowymi brzmieniami, co z powodzeniem robi od 20 lat. Wystarczy sprawdzić jego występ w kultowym już cyklu Cercle, by otrzymać tego próbkę. Z kolei aby się o tym przekonać na własnej skórze, należy wybrać się na imprezę this.place z udziałem jego oraz jednego z czołowych polskich producentów i DJów – Sinczem.

Sincz – fot. fanpage artysty

this.place: Eelke Kleijn & Sincz – bilety…

Podobnie jak w przypadku Roof Party, bilety na to wydarzenie dostępne są u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. To nie wszystko.

…i karnety

Dla tych, którzy chcą uczestniczyć w obu odbywających się tego samego dnia i w tym samym miejscu wydarzeniach przygotowano specjalny karnet. Dzięki jednorazowemu zakupowi będziecie mogli bawić się na każdym z eventów. Karnety dostępne także na Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →