Roof Party inauguruje swój sezon 2023

Eventpromo

Nadchodzi powrót znanego i lubianego cyklu imprez na dachach polskich miast - Roof Party. Podczas tegorocznych wydarzeń usłyszycie nie tylko najlepszych polskich przedstawicieli sceny klubowej, ale i zagraniczne gwiazdy! Już na początku lipca szykują się na dwa intensywne wydarzenia, pełne wartościowej elektroniki, dopracowanej produkcji, uśmiechniętych i pozytywnych ludzi oraz pięknych widoków.

Wrocław na start

Już jutro, w sobotę 1 lipca, podczas pierwszej edycji na dachu budynku Concordia Design na wrocławskiej Wyspie Słodowiej, zagra berliński DJ i producent, Sam Shure. To nie pierwszy raz, kiedy artysta przyjeżdża do Polski – rok temu mieliśmy okazję usłyszeć go na chorzowskim FEST Festivalu. Jego ostatnie wydawnictwo Plus Ultra dla oficyny Habitat rozgrzewa parkiety na całym świecie. O support zadbają Rodrigezz oraz Roger. Start imprezy o godzinie 22.

Sam Shure – Plus Ultra

Z powrotem w Krakowie

Tydzień później, w sobotę 8 lipca, na dachu krakowskie Hali Stulecia Cracovia zobaczymy doskonale Wam znanych artystów z ostatnich edycji Roof Party oraz nowe twarze. Organizatorzy postanowiliśmy stworzyć wyjątkowe połączenia w formule B2B i tak właśnie Angelo Mike zagra z Leonem, a Raidho pojawi się wspólnie za deckami z Freshem. Warm up należeć będzie do Nuarrrra.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

BŁYSK MIX #001 – Angelo Mike

Roof Party na początek lipca – bilety

Wejściówki na imprezy cyklu Roof Party zarówno do Wrocławia jak i Krakowa są dostępne u naszych przyjaciół w Biletomat.pl. Pośpieszcie się – na wrocławską imprezę, która już jutro (1 lipca) przedsprzedaż online trwa do 30 czerwca do 23:59 lub do wyprzedania biletów, także macie jeszcze kilka godzin na zakup wejściówki za 59 zł.

Z kolei na krakowskie wydarzenie aktualnie dostępna jest trzecia pula biletów w cenie 79 zł. Dodatkowo na krakowską imprezę jest możliwość nabycia specjalnych karnetów VIP w cenie 400 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →