Aphex Twin powraca z nową EP-ką

Aphex Twin - Blackbox Life Recorder 21f / in a room7 F760 - Warp Records / via YouTube
News
Twoja twarz (też) brzmi znajomo

Nie minęły jeszcze 24 godziny od naszego ostatniego newsa na temat radosnej twórczości Richarda D. Jamesa, a już wiemy, że najnowszą publikację o jego muzyce trzeba będzie niebawem zaktualizować. Aphex Twin powraca po 5 latach z nową EP-ką, a do sieci trafił już pierwszy numer - odpalajcie szybko, bo może zaraz być niedostępny do momentu oficjalnej premiery!

Tęskniliśmy, Panie James

Nowa EP-ka będzie pierwszym mini-wydawnictwem Aphex Twina od Collapse z 2018 roku. Enigmatyczny artysta obecnie jest w trasie i 19 sierpnia wystąpi na londyńskim festiwalu Field Day. W ubiegłym tygodniu do sieci trafiły jego najnowsze zdjęcia z Arcą.

Deezer pokazuje, że nowa EP-ka Blackbox Life Recorder 21f / in a room7 F760 będzie zawierać cztery utwory i zostanie wydana przez Warp Records w następnym miesiącu – 28 lipca.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

afx

Posłuchaj także: O początkach, przełomach i pieniądzach. Munoncast przedstawia: Catz ‘n Dogz

Odpalajcie szybko poniższy link do kawałka blackbox life recorder 21f.. świetny numer – artysta nawiązuje do swoich korzeni z lat 90. (po prostu słuchając tego nawet w ciemno wiemy, że to musi być Aphex – ten stary, dobry, charakterystyczny Rysiek z Kornwalii), ale jednocześnie dzięki tym breakom oraz padom odnoszę wrażenie, że spokojnie ten utwór również sprawdzi się wśród młodej publiki uwielbiającej modne brzmienie Overmono i Bicep.

Aphex Twin – blackbox life recorder 21f

Koniecznie sprawdź ten news: Powstała książka o wszystkich utworach Aphex Twina

Aphex Twin – Blackbox Life Recorder 21f / in a room7 F760 – tracklista

1. Blackbox Life Recorder 21f

2. zin2 test502:39

3. in a room7 F760

4. Blackbox Life Recorder 22 [Parallax Mix]Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →