O początkach, przełomach i pieniądzach. Munoncast przedstawia: Catz ‘n Dogz

News

Po wielu próbach, nareszcie się udało! Do naszego studia w końcu dotarli ci, na których wizycie zależało nam w sposób szczególny. Okazja do spotkania była jednak wyjątkowa - Wojtek Tarańczuk i Grzegorz Demiańczuk, czyli Catz ‘n Dogz, świętują właśnie 20-lecie artystycznej działalności. O dwóch dekadach obecności na scenie elektronicznej Polski i całego świata, o początkach i przełomach w karierze, o sukcesach i drodze do nich wiodącej, a także o tym, co zaprowadziło ich do miejsca, w którym są dziś muzycy opowiedzieli Hubertowi Grupie i Łukaszowi Kowalce w kolejnym odcinku serii Munocast.

Po kilkumiesięcznej przerwie, nasze warszawskie studio podcastowe ponownie wypełnił gwar rozmów. I to jakich! Od samego początku projektu, jakim jest Munocast, nazwa Catz ‘n Dogz widniała na szczycie listy gości, których pragnęliśmy zaprosić przed mikrofony. Po paru podejściach, finalnie osiągnęliśmy cel – Wojtek i Grzegorz odwiedzili nas podczas wizyty w Polsce w ramach świętowania 20-lecia swojej kariery. Z okazji Catz ‘n Dogz zagrali na dwóch imprezach – w poznańskiej Tamie oraz warszawskim Niebie. Oba wydarzenia uświętnili goście zaproszeni przez głównych bohaterów całego zamieszania. Stołecznemu eventowi towarzyszyło hasło Made For Mixing, o czym panowie więcej opowiedzieli w samej rozmowie.

Catz ’n Dogz – Live from Niebo Warsaw (Made For Mixing)

Catz 'n Dogz. 20 lat w drodze na szczyt

Jubileusz tak udanej kariery jest świetną okazją zarówno do podróży w przeszłość, jak i rozmowy na tematy współczesne. Od nieśmiałych początków w Szczecinie i etapie 3 Channels, przez pierwsze zagraniczne wojaże i kontrakty w coraz bardziej znaczących wytwórniach, aż po mieszkanie w Berlinie, granie u boku największych nazwisk klubowego światka i premiery arcyważnych płyt, w tym tej ostatniej zatytułowanej Punkt, z udziałem polskich artystów i artystek. Catz ‘n Dogz przebyli długą drogę, by znaleźć się tam, gdzie – może prócz VTSS – są dziś jedynymi reprezentantami polskiej sceny. A mówimy o czołówce światowej elektroniki, gdyż patrząc na to, w jakich miejscach grają Wojtek i Grzegorz, przez kogo są zapraszani do występów czy współpracy, oraz jakim uznaniem cieszą się wśród zagranicznej publiczności i branży, możemy śmiało ulokować ich w klubowej pierwszej lidze.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Catz 'n Dogz. Co mają w riderze?

Mając szasnę pogadać z chłopakami, nie mogliśmy odmówić sobie okazji by zapytać o mniej oczywiste rzeczy, w tym o anegdoty, fanaberie i przemyślenia, które nagromadziły się przez ostatnich dwadzieścia lat. Nie mogło zabraknąć smaczków i opowieści, których na próżno szukać gdziekolwiek indziej. Nie obyło się bez zaproszenia do stałych punktów Munocastu, czyli gier. Jak poradzili sobie z nimi Catz ‘n Dogz? Przekonajcie się oglądając najnowszy odcinek!

Munocast: Catz 'n DogzPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →