Roof Party x Galeria Kazimierz. Woo York zagra nad krakowskimi ulicami

fot. materiały prasowe
Eventpromo
Roof Party Nowa Rezydencja Woo York bilety

Roof Party to - śmiało mogę tak powiedzieć - legendarny cykl imprez, który karmi Kraków wrażeniami już od 2012 roku. Sobotnia edycja będzie wyjątkowa z wielu względów. Po pierwsze, odbędzie się na dachu Galerii Kazimierz, po drugie, jako headliner wystąpi ukraiński duet Woo York. Lepiej tego nie przegapcie!

Roof Party – impreza z widokiem na więcej

Ten cykl imprez ma za sobą spory kawał historii i jeszcze więcej tradycji. Przez lata gościł na dachu Hotelu Poleskiego, dwukrotnie bawił też na hali 100-lecia KS Cracovia. Roof Party obstawiało więc miejscówki nie byle jakie. Z klimatem, z widokiem – po prostu z duszą. Wszystko po to, by uczestnicy wydarzenia wynieśli z niego nie tylko wrażenia muzyczne, lecz i doświadczenia, których nie zapewniłby im żaden inny rave. Zachód Słońca obserwowany ze znacznej wysokości i panorama Krakowa w tle? Brzmi wspaniale, a co, jeżeli dodamy do tego występy najlepszych DJ-ów z Polski, jak i zza granicy? Elektroniczna bajka.

Na szczęście – możliwa do spełnienia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Roof Party Nowa Rezydencja Woo York bilety

fot. materiały prasowe

Roof Party x Galeria Kazimierz gwarantem nowych doświadczeń

Najbliższa impreza na dachu odbędzie się już w tę sobotę, 31 lipca. Na Roof Party wystąpi lubiany w Polsce i na świecie duet Woo York, do którego dołączy mocna ekipa polskich DJ-ów. Razem z Denysem Andriyanovem i Andrew Vanzhulem zagra Leon, czołowy przedstawiciel Audioriver oraz Kosherny i Roger z Nowej Rezydencji. I to w Nowej Rezydencji właśnie odbędzie się Afterparty, które rozkręcą Leon i GiGi. Tam zabawa potrwa już do białego rana.

Przeczytaj: Audioriver Park Edition za nami! Jak wyglądał weekend w Płocku?

Roof Party Nowa Rezydencja Woo York bilety

fot. materiały prasowe

Event po raz pierwszy odbędzie się na dachu Galerii Kazimierz, która wykorzystała niepowtarzalną okazję, by stać się parkietem podczas szalonego live actu Woo York.

Taniec kilka pięter nad ziemią, staranna selekcja, zachodzące Słońce i płonące niebo i – taką propozycją nie da się wzgardzić.

Woo York Live @ AHM Club @ Beirut, Lebanon

Impreza odbędzie się w sobotę, 31 lipca i będzie trwać od godziny 16.00 do 22.00. Informacje o biletach znajdziecie na stronie wydarzenia Roof Party w. Woo York live na Facebooku.

Roof Party Nowa Rezydencja Woo York bilety

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →