Tajemnica, magia, podróż. Spiritual z kolejną, sekretną imprezą

via facebook.com/LuLuWarsaw
Eventpromo
Lulu malina

Wielkimi krokami nadciąga kolejna impreza, za którą stoi poznański kolektyw Spiritual. Wydarzenie klasycznie owiane jest mgiełką tajemniczości, związanej głównie z samym miejscem wydarzenia. Sprawdź szczegóły.

It’s a spiritual thing, a body thing, a soul thing…

Spiritual Series Secret Place to unikatowe wydarzenie, organizowane w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni. To miejsca, w których muzyk klubowa do tej pory nie gościła. Muzyczna podróż oscylująca wokół nurtów afro-house / organic / indie / dance zostanie wzbogacona o dopracowaną oprawę wizualną i show taneczne. Pula biletów przeznaczonych dla uczestników jest mocno limitowana. Zabieg ten ma związek z poczuciem maksymalnego komfortu zebranych uczestników. W sprzedaży dostępnych będzie wyłącznie 300 sztuk!

Spiritual
fot. materiały prasowe

Imprezy z serii Spiritual naznaczone są szczególną uwagą skierowaną w doznaniach wizualnych. Wyjątkowa lokalizacja, scenografia i kostiumy tancerzy sprzyjać będą szczególnym uniesieniom zebranych uczestników. Szamańskie, muzyczne rytuały przeprowadzą najlepsi DJ-e w naszym kraju. Na Spiritual Secret Place x Łowcy wystąpi Lulu Malina, Tommy Gustav, Kemot oraz NIMM2.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dopracowanie naszych imprez odpowiednim pierwiastkiem wizualnym zawsze stawialiśmy za priorytet. Postaramy się, aby atmosfera zbudowana na parkiecie pozwoliła na kilka godzin przenieść się w wyobraźni w najdalsze zakątki naszego globu.

Kemot | 2022 my favourite afro house songs mix

Bilety na Spiritual Secret Place x Łowcy

Wejściówki na kolejną imprezę pod banderą kolektywu Spiritual otrzymamy za pośrednictwem portalu Biletomat.pl. Ważna informacja dotyczy ilości dostępnych biletów – organizatorzy przewidują wyłącznie 300 sztuk, aby utrzymać kameralny vibe imprezy. Pierwsza limitowana pula rozpocznie się od ceny 40zł. Osoby zaopatrzone w bilety otrzymają drogą mailową informację o lokalizacji eventu w dniu wydarzenia. Podane miejsce nie trafi do publicznej wiadomości. W dniu imprezy sprzedaż biletów będzie niedostępna.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces. Dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →