The Prodigy jeszcze w tym roku w Poznaniu!

Fot. Andy Cotterill / źródło: facebook.com/theprodigyofficial
News
Fot. Andy Cotterill / źródło: facebook.com/theprodigyofficial

To się dzieje - wywołaliśmy wilka z lasu! Po ubiegłotygodniowych wieściach z obozu The Prodigy mieliśmy nadzieję, że muzycy niebawem ogłoszą swój powrót do Polski - i tak się właśnie stało! Znamy już miejsce i datę wydarzenia.

Prezent na Mikołaja

News o powrocie The Prodigy na scenę po raz pierwszy od śmierci frontmana Keitha Flinta wywołał ogromne poruszenie wśród słuchaczy, a także wśród Was, naszych czytelników – był to jeden z największych virali na muno w zeszłym roku. Grupa występując z okazji 25-lecia kultowego albumu The Fat of the Land w Wielkiej Brytanii (w tym w legendarnej i obecnie zawieszonej Brixton Academy) składała hołd swojemu przyjacielowi na każdym koncercie – ogromne wrażenie robiły laserowe efekty przedstawiające Keitha, gdy jego koledzy grali Firestarter.

THE PRODIGY – FIRESTARTER, BRIXTON ACADEMY, 23rd July 2022

Przypomnijmy – w ubiegłym tygodniu The Prodigy ogłosili jesienną trasę koncertową “rmy of the Ants Tour 2023 w Wielkiej Brytanii. Dziś zespół ujawnił, że nowa trasa odbędzie się również w europejskich miastach – rozpocznie się w Luksemburgu 28 listopada, a następnie odwiedzi Ziggo Dome Amsterdam, Dusseldorf, Berlin, Frankfurt, Stuttgart, Kopenhagę, Pragę oraz… Poznań!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

„ARMY OF THE ANTS” JEST WEZWANIEM DO CUDOWNYCH LUDZI, POWRACAMY DLA CIEBIE W JEDYNY ZNANY NAM SPOSÓB, TRYB PEŁNEGO ATAKU… – zapowiada Liam Howlett

The Prodigy wystąpią w Hali 3A na Międzynarodowych Targach Poznańskich w… Mikołajki, czyli 6 grudnia! To wydarzenie będzie z pewnością wyjątkowym prezentem dla wielbicieli zespołu i fanów muzyki elektronicznej w naszym kraju!

Trasa Army of the Ants Tour 2023 zakończy się w Paryżu w niedzielę 10 grudnia.

The Prodigy – Warriors Dance Live @ Rock am Ring 2009

The Prodigy w Poznaniu – bilety

Mamy przyjemność poinformować Was, że karnety na poznański koncert The Prodigy są do nabycia u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Do sprzedaży trafiła właśnie pierwsza pula biletów w cenie 275 zł – dostępne do wyczerpania zapasów, także nie zwlekajcie z zakupem!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →