Paul Kalkbrenner wskrzesza DJ Ickarusa! Limitowana edycja okularów

fot. Paul Kalkbrenner / Facebook
Kultura Lifestyle News
dj ickarus

Wielka gratka dla miłośników filmu Berlin Calling i Paula Kalkbrennera! Popularny niemiecki didżej i producent techno wydał właśnie limitowaną edycję okularów przeciwsłonecznych inspirowaną postacią, którą wcielił się w produkcji Hannes Stöhr - DJ-em Ickarusem.

Koszulki i… bryle Ickarusa

Film Berlin Calling jest nie tylko historią o muzycznym świecie i jego mrocznej stronie, ale również o relacjach międzyludzkich i próbie odnalezienia sensu istnienia. Ten pamiętny komediodramat przedstawia również barwny obraz berlińskiego życia nocnego i klubowej kultury. Jednym z najbardziej charakterystycznych elementów filmu jest oczywiście ścieżka dźwiękowa, która została stworzona przez samego Paula Kalkbrennera. Muzyka elektroniczna odgrywa kluczową rolę w filmie, tworząc atmosferę i oddając ducha berlińskiej sceny.

Berlin Calling (2008) – Trailer

Niedawno Paul Kalkbrenner wypuścił specjalny merch powstały we współpracy z firmą produkującą koszulki inspirowane oldschoolowymi trykotami piłkarskimi – COPA.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jest to koszulka nawiązująca do legendarnego modelu Adidasa z mundialu 1990 (z charakterystycznie ułożoną niemiecką flagą pośrodku), w której reprezentacja RFN sięgnęła po mistrzostwo.

Zobacz także: Przeskoczyć ograniczenia. MRD wydał album, który Was poruszy

W tym trykocie piłkarskim (oraz wielu wielu innych) mogliśmy zobaczyć Kalkbrennera, w filmie Berlin Calling, natomiast to nie był jedyny rekwizyt charakterystyczny dla postaci wykreowanej przez artystę… choć jak wiemy, Paul zagrał tam samego siebie. Kolejną rzeczą, którą zawsze miał przy sobie DJ Ickarus to okulary przeciwsłoneczne. Na początku tego tygodnia artysta ogłosił, że „wrzuci coś w stylu tej postaci” – ludzie spodziewali się raczej niepublikowanych nagrań. Kilka godzin później na social mediach artysty pojawiły się materiały promujące limitowaną linię okularów przeciwsłonecznych MESSY WEEKEND SUNGLASSES.

Produkty są dostępne wyłącznie za pośrednictwem aplikacji fanklubu artysty PK Baze na telefon z Androidem, bądź iOS.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →