Jak będzie wyglądało nowe show Paula Kalkbrennera? Znamy odpowiedź na to pytanie!

Fot. Materiały promocyjne
News
Polskie koncerty Paula Kalkbrennera coraz bliżej

Do sieci trafiły zapisy video tegorocznych występów Paula Kalkbrennera. Dzięki nim jesteśmy w stanie przewidzieć, czego możemy spodziewać się po wizycie słynnego niemieckiego DJ-a i producenta w naszym kraju. Będzie się działo!

Kwiatki i lampy

Scena przypominająca biuro, paprotko-podobne rośliny, wielkie lampy stojące, gra świateł i różnej wielkości ekrany otaczające muzyka– w takie scenerii zaprezentował się Paul Kalkbrenner podczas swoich październikowych występów w Berlinie oraz Paryżu. Całość sprawia naprawdę bardzo dobre wrażenie i idealnie koresponduje z muzyką berlińskiego artysty. Wygląda też na to, że publiczność, która wybierze się na listopadowe show Kalkbrennera we Wrocławiu, Gdańsku i Warszawie, może liczyć na co najmniej dwugodzinnego seta.

Paul Kalkbrenner – Live Berlin 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Paul Kalkbrenner – Live Paris

Polskie koncerty Paula Kalkbrennera coraz bliżej

Polskim koncertom, które odbędą się kolejno 25, 26 i 27 listopada, towarzyszyć będzie wyjątkowy pokaz filmu Berlin Calling.  To będzie pierwsza okazja do obejrzenia tej kultowej produkcji w wersji Hannes Stöhr’s 2021 Club Edit, zawierającej nigdy wcześniej nie widziany materiał i zremiksowaną wizję filmu, a także specjalny występ samego Paula. Bilety są już do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Paul Kalkbrenner – niekwestionowana gwiazda techno

W zeszłym roku Paul Kalkbrenner znalazł się na 91. miejscu w plebiscycie serwisu DJ Mag Top 100 DJ-ów, o cztery miejsca wyżej niż w 2018 roku. Uważany jest za wyjątkowy talent międzynarodowy. Z siedmioma studyjnymi albumami i ponad 2,4 mln fanów na Facebooku, jest jedną z największych gwiazd muzyki techno. W lipcu 2016 roku został pierwszym artystą, który zafascynował główną scenę europejskiej instytucji Tomorrowland i zagrał na głównej scenie również w 2017 roku. Jego wymagające kompozycje są pełne energii i istnieją po to, by zabrać słuchaczy z dala od codzienności.

Ostatni studyjny krążek niemieckiego artysty, Parts Of Life został wydany w 2018 roku. Był to ósmy album berlińskiego DJ-a. Swoją premierę miał dziesięć lat po już legendarnym Berlin Calling i jest swoistym podsumowaniem tego czasu w bogatym życiorysie Paula. Piętnaście utworów z roboczymi, numerycznymi nazwami, klimat jakiego nie znajdziemy nigdzie indziej, a nawet okładka pełna znaczących detali, składają się na bardzo osobiste dzieło, a zarazem – jak zawsze w przypadku Kalkbrennera – po prostu ogromną dawkę świetnego techno.

Paul Kalkbrenner w Polsce

Biletomat.pl
139 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →