Polskie występy Paula Kalkbrennera w całości na YouTube

News

Lubimy wracać do miłych wydarzeń, a poniższy materiał będzie do tego świetną okazją! Pod koniec ubiegłego roku w serwisie YouTube pojawiły się zapisy z ostatnich występów niemieckiego didżeja i producenta Paula Kalkbrennera w Gdańsku oraz we Wrocławiu. Sprawdźcie!

Wracamy pod scenę

Scena przypominająca biuro, paprotko-podobne rośliny, wielkie lampy stojące, gra świateł i różnej wielkości ekrany otaczające muzyka – w takie scenerii zaprezentował się Paul Kalkbrenner podczas jesiennych występów. Całość sprawiała naprawdę bardzo dobre wrażenie i idealnie korespondowała z muzyką berlińskiego artysty.

Sprawdź także: Paul Kalkbrenner powraca do Polski z zupełnie nowym live show

Możecie się o tym przekonać oglądając nagrania z pełnym zapisem jego ostatnich występów w Gdańsku i we Wrocławiu. Niestety nie ma pełnego zapisu z występu w Warszawie. Całość materiału jest kręcona z jednego ujęcia z perspektywy realizatora dźwięku znajdującego się na wprost od sceny. Jakość wideo oraz dźwięku jest bardzo dobra – materiał z pewnością będzie świetną gratką gratką dla fanów Kalkbrennera i nie tylko.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Paul Kalbrenner – live Gdańsk 2021

Paul Kalkbrenner – live Wrocław 2021

Po prostu Paul

Występy Paula Kalkbrennera zawsze przyciągają tłumy słuchaczy. Ze względu na charakterystyczny styl muzyczny niemieckiego artysty, który miesza wiele elementów różnych gatunków muzyki klubowej, jego występy mają bardziej charakter liveactów, niż tradycyjnych setów didżejskich. Sławę przyniosła mu rola w filmie Berlin Calling, w reżyserii Hannesa Stöhra. To z tego filmu pochodzi jego najbardziej znany utwór Sky and Sand – kawałek ten sprzedał się w ponad 200 000 egzemplarzy, zdobył platynę i był wysoko notowany w krajach takich jak Belgia i Niemcy. Ostatni album Paul Kalkbrenner wydał w 2018 roku. Parts of Life osiągnął spory sukces w Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →