Paul Kalkbrenner powraca do Polski z zupełnie nowym live show

Fot. materiały prasowe
Eventpromo
koncerty Paula Kalkbrennera coraz bliżej

W lipcu zapowiadaliśmy, że Paul Kalkbrenner wystąpi 13 sierpnia w Chorzowie na Fest Festiwal. To wydarzenie jest już za nami. W tym roku artysta jednak po raz drugi wystąpi w Polsce. Zagra w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.

Paul Kalkbrenner — niekwestionowana pozycja w świecie techno

Wydaje się, że nie będzie nadużyciem stwierdzenie, że Paul Kalkbrenner ma status gwiazdy na międzynarodowej scenie elektronicznej. Swoją przygodę za deckami rozpoczął jako nastolatek w 1992 roku, kiedy wraz ze swoim przyjacielem Sashą Funke zaczął grywać w lokalnych klubach. Niedługo potem znalazł pracę w telewizji, gdzie sporo się nauczył, zarobił też na porządny sprzęt muzyczny.

Urodziłem się w Lipsku i przeniosłem się do Berlina w wieku 3 lat. Granie w Bramie Brandenburskiej na zaproszenie rządu było po prostu spektakularne. Nigdy bym nie marzył, żeby dojść do tego punktu, a już na pewno nie 25 lat temu. Wysłali mi nawet oficjalną kartkę z podziękowaniami, którą oprawiłem na ścianie w domu. We wszystkich programach zawsze będzie to numer 1, bo pokazało mi to ponownie, że gdyby historia przybrała inny obrót, nigdy nie mógłbym mieć takiego życia, jakie mam teraz.

Pierwsze tracki wydał w nowej wytwórni płytowej założonej przez Ellen AlienBpitch Control w 1999 roku. W przeciwieństwie do ówczesnych trendów w techno, jego muzyka była bardzo melodyjna.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Paul Kalkbrenner — Exemper

W 2000 roku wydał Superimpose, a rok później Zeit. Jego trzeci album, Self z 2004 roku, okazał się wielkim sukcesem. Paul zasłynął również z kultowego filmu Berlin Calling, w którym wystąpił i do którego skomponował soundtrack.

Paul Kalkbrenner — Revolte (Berlin Callinh)

Zasadniczo, to na nowo aranżuję każdą piosenkę podczas występów. To jak minuta przed rozpoczęciem nagrywania, gdzie normalnie wszystko jest ustawione. To właśnie robię na żywo, aranżuję wszystkie piosenki w ich elementach na żywo na scenie. Dlatego sety nigdy nie mogą być takie same, nawet gdybym miał tę samą tracklistę.

Koncertom towarzyszyć będzie wyjątkowy pokaz filmu Berlin Calling.  To będzie pierwsza okazja do obejrzenia tej kultowej produkcji w wersji Hannes Stöhr’s 2021 Club Edit. Bilety są już do kupienia na stronie Biletomat.pl.

#PaulKalkbrenner #EpisodeTwo #PKLive2021 #BerlinCalling (edited) 

Paul Kalkbrenner

Paul Kalkbrenner w Polsce

Biletomat.pl
139 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →