Woo York z mocnym debiutem w Watergate Records. Oto nowa EP-ka ukraińskiego duetu

fot. via facebook.com/woo.york.official
News
Woo York

Woo York swoimi licznymi, doskonale przyjętymi występami w kultowym Watergate otworzyli sobie drogę do berlińskiej wytwórni. Sprawdzamy jak wypadła wydawnicza premiera ukraińskiego duetu w słynnej na całym świecie oficynie.

Woo York. Debiut w Watergate Records

Następstwem wyjątkowych gigów Woo York w Watergate okazało się zaproszenie do nagrania kolejnej EP-ki w labelu należącym do ikonicznego, berlińskiego klubu. Najnowsze wydawnictwo ukraińskiego duetu zatytułowane Samum to wymarzony debiut w kultowej wytwórni. Niezawodna reputacja w tworzeniu cudownych kompozycji odbija się dobitnie w tym potężnym nagraniu, które podkreśla ich zapał do innowacji i brzmieniowych eksperymentów. Dodajmy, że Watergate Records to miejsce narodzin wielu dzisiejszych gwiazd muzyki tanecznej. W ciągu 20 lat usłyszeliśmy tam produkcje takich ikon clubbingu jak Ellen Allien, Kerri Chandler, Tiefschwarz, dOP czy Solomun.

Uwielbiamy eksperymentować z naszym brzmieniem, ponieważ zawsze chcemy zaoferować słuchaczowi coś nowego. Zawsze jesteśmy podekscytowani reakcją tłumu. Nie ma lepszego uczucia niż widok, kiedy możemy go zaskoczyć swoją nową muzyką

fot. via facebook.com/woo.york.official

Tytułowy utwór łączy harmonie elektroniczne i instrumentalne nuty nałożone na napędzający kick. Samum to niesamowicie klimatyczny i zarazem gotowy do gry na imprezach singiel. Drugi utwór, nazwany tak od syntezatora Prophet 12 użytego do jego produkcji to kolejny dowód na innowacyjność Woo York. Charakteryzując się nawiedzającym, urzekającym wokalem i urzekająco emocjonalną linią syntezatora, kompozycja ta uwypukla osobliwą dźwiękową fakturę, unikalną dla melodycznego podpisu duetu. Prophet mogliśmy usłyszeć podczas ich występu w Czarnobylskiej Strefie Wykluczenia dla projektu Sounds of Chernobyl.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: DJ set w Czarnobylu i i złożony hołd tym, którzy 36 lat temu zapobiegli tragedii

Woo York to dwaj ukraińscy producenci i live-performerzy, którzy od kilku lat podbijają scenę melodyjnymi brzmieniami techno. Ich najnowsze wydawnictwo to gratka dla fanów melodyjnych i nieco melancholijnych brzmień, charakterystycznych dla wytwórni Life and Death czy Afterlife. Najlepszą okazją aby złapać ich na żywo będzie właśnie Watergate. Panowie zagrają w berlińskim klubie już 19 maja z takimi artystami jak Denis Horvat, Skatman, Ede i Coramøøn.

Woo York – SamumPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →