ARTBAT prezentuje miniwydawnictwo „Selected”

fot. ARTBAT / facebook.com/artbatmusic
News Recenzje

ARTBAT kontynuują rozwój własnej wytwórni UPPERGROUND, wydając czwartą EP-kę. Tym razem jest to kompilacja utworów różnych artystów. Selected prezentuje muzykę popularnego ukraińskiego duetu oraz ich kolegów – Woo York z Ukrainy, Włocha Stephana Jolka, a także Noissiera, producenta z Litwy. Wydawnictwo jest już dostępne do nabycia w formie cyfrowej na Beatporcie. Sprawdźcie!

ARTBAT i przyjaciele – nowa selekcja na lato

ARTBAT został utworzony przez dwóch doświadczonych didżejów i producentów z Kijowa – Artura i Batisha.
Dziś Artbat jest jednym z najbardziej udanych ukraińskich aktów elektronicznych i cieszy się światowym uznaniem. Zaledwie rok po tym, jak dwaj ukraińscy didżeje i producenci połączyli swoje siły, ich wspólny projekt zadebiutował na Ibizie. Reszta poszła już z górki – obecnie to jeden z najpopularniejszych duetów muzycznych z Europy Wschodniej.

ARTBAT at Bondinho Pão de Açúcar in Rio de Janeiro, Brazil for Cercle

ARTBAT przyzwyczaili nas do tego, że po raz kolejny ewoluują w swoim brzmieniu. Na Generation zacierają granice między deep housem a melodyjnym techno. Ten atmosferyczny i pompatyczny utwór z pewnością nie raz usłyszymy tego lata w plenerze.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ARTBAT – Generation

Następnie pionierzy ukraińskiej sceny klubowej Woo York prezentują melodyjny i pobudzający Like A Phoenix. Z kolei charyzma i talent Stephana Jolka do produkcji patetycznych kawałków słychać w nastrojowym Blossom. Miniwydawnictwo zamyka litewski didżej i producent Noissier, który w ostatnich latach stał się coraz bardziej widocznym artystą sceny. Jego masywny Stay Close z mocną perkusją i akordami również zadowoli miłośników melodic techno.

Zobacz także: Afterlife na Ibizie. Tale Of Us przejmują rezydencję w czołowym klubie

Reasumując, nowe miniwydawnictwo oficyny UPPERGROUND – Selected – zawiera cztery pomysłowo zaprojektowane utwory, z których każdy mógłby znaleźć zastosowanie poza parkietem. Całość do sprawdzenia i nabycia na Beatporcie.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →