ARTBAT z cyklem Upperground przybędzie do Polski

fot. ARTBAT / Facebook
Eventpromo
ARTBAT

Ceniony w kraju nad Wisłą oraz na świecie ukraiński duet melodic techno ARTBAT, powróci po 4 latach do Polski z wyjątkowym, premierowym projektem Upperground.

ARTBAT w doborowym towarzystwie w Polsce

Upperground – niesamowita seria imprez autorstwa ARTBAT – rozkochała fanów muzyki elektronicznej w meksykańskim Tulum, hiszpańskiej Barcelonie oraz holenderskim Amsterdamie. Z pewnością wiele państw chciałoby gościć ten projekt u siebie. Tymczasem Upperground 6 maja będzie mieć miejsce w trójmiejskiej ERGO Arenie!

Upperground Poland będzie wyjatkowym eventem, dźwięki techno melody połączone zostaną z wyjątkowym wizualnym show, co gwarantuje niesamowite doznania i emocje – zapowiadają organizatorzy

ARTBAT to ukraiński duet cieszący się globalnym uznaniem. Ich utwory mają imponującą zdolność do napędzania zarówno kameralnych parkietów klubowych, jak i ogromnych festiwalowych scen. Właśnie dlatego po ich produkcje w swoich setach sięga wielu znanych artystów, takich jak Richie Hawtin czy Solomun, który zresztą wydaje muzykę ARTBAT w swojej wytwórni Diynamic. Fakt, że Artur i Batish są na wysokiej fali, potwierdza liczba wyświetleń ich występu zarejestrowanego przez Cercle – w ciągu niecałych dwóch miesięcy odtworzono go prawie dwa miliony razy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Artbat | Tomorrowland 2022 – WE2

Impreza Upperground to nie tylko występ ukraińskiego duetu, ale również i wyjątkowych gości. Podczas polskiej edycji wydarzenia wystąpią Joris Voorn, Agents of Time (live), Angel Sanchez, Argy, Fred Lenix, Mike Konstanty oraz Shall Ocin.

Joris Voorn Live at NYE 22/23 Awakenings, Amsterdam

Zobacz także: „The Age Of Love” z kolejnym remiksem. Tym razem autorstwa ARTBAT i Pete Tonga

ARTBAT pres. Upperground – bilety

Pierwsza pula wejściówek na wyjątkowe wydarzenie ukraińskiego duetu ARTBAT pres. Upperground, które już 6 maja w trójmiejskiej ERGO Arenie, są do nabycia w cenie 199 zł w Biletomat.pl. DNa stronie dostępne są również specjalne wejściówki VIP za 600 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →