To się dzieje naprawdę! Catz 'N Dogz zremiksowali Shakirę

zdjęcia: Facebook / kolaż: materiał własny
News
Catz n Shakira

Ogromny sukces polskiego duetu! Catz 'N Dogz wydali właśnie oficjalny, tech house'owy remiks nowego, głośnego singla Shakiry, który został nagrany podczas youtube'owej sesji BZRP Music Sessions #53.

Shakira i Catz 'N Dogz – crossover, który Wam się nie śnił

Pierwszy raz od 2012 roku dochodzi do sytuacji, kiedy projekt muzyczny z Polski, wydaje oficjalny (podkreślmy to słowo!) remiks dla gwiazdy muzyki pop światowego formatu. Poprzednim razem ta sztuka udała się Radzimirowi Dębskiemu, popularnie znanemu jako JIMEK, który był jednym z laureatów konkursu na remiks utworu Beyoncé. Teraz przyszedł czas na szczeciński duet Grzegorza Demiańczuka i Wojciecha TarańczukaCatz 'N Dogz, który od wielu lat robi furorę w klubach i na festiwalach całego świata.

Nowy kawałek ShakiryBZRP pojawił się po raz pierwszy w serii BZRP Music Sessions argentyńskiego didżeja i producenta EDM – Bizzarpa. Podczas jednej sesji wideo artyści nagrali singiel będący hiszpańskojęzycznym dissem skierowanym w stronę byłego partnera kolumbijskiej piosenkarki, byłego piłkarza, legendy FC Barcelony – Gerarda Piqué, który szybko stał się viralem w sieci, a także często komentowanym utworem w rozmaitych talk-shows m.in. w Hiszpanii oraz Ameryce Łacińskiej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SHAKIRA || BZRP Music Sessions #53

A więc stało się. Zremiksowaliśmy nowy collab Shakiry. Pracowaliśmy z Bizarrapem już wcześniej, remiksując sesję Chucky73 dla BZRP nr 43. Tym razem to ich ekipa zadzwoniła do nas z propozycją zrobienia  remixu, musieliśmy powiedzieć „tak”! Od razu zdecydowaliśmy, że muzyka będzie znacznie mroczniejsza i  skupimy się na tym, że jest to silny hymn kobiet, a nie piosenka o rozstaniu, budując utwór wokół słów „Las mujeres ya no lloran las mujeres facturan” (tłum. kobiety nie płaczą, kobiety wystawiają faktury). My uwielbiamy ten remiks i nie możemy się doczekać, żeby grać go wszędzie – mówią Catz 'N Dogz

Shakira – Bzrp 53 (Catz 'N Dogz Remix)

Nie mamy wątpliwości, że tak mocny collab, z tak światowej sławy gwiazdą muzyki pop jak Shakira, przyczyni się do ogromnego wzrostu zainteresowania twórczością duetu Catz 'N Dogz daleko wykraczającą poza światek klubowy, nie tylko w kraju nad Wisłą, ale i na świecie! Gratulujemy!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →