Ostatnia w tym roku „Ibiza Classic”. Poczujmy smak lata dzięki nowej kompilacji Pete’a Tonga

Fot. ARTBAT / Facebook
News
ARTBAT, Pete Tong, Ibiza Classic, Friends, Kolsch, Tale of Us

Pete Tong kontynuuje swoją serię wydawniczą spod szyldu Ibiza Classic. Czwarta kompilacja, stworzona wraz z Julesem Buckley'em, zawiera 8 utworów wykonanych w przeróżnych kombinacjach z udziałem Kölscha czy duetów ARTBAT i Tale of Us. Słuchamy!

Ostatnia w tym roku Ibiza Classic autorstwa Pete’a Tonga po raz kolejny zabiera nas w krainę wiecznego słońca i klimatów lata. Na zatytułowanej Pete Tong + Friends: Ibiza Classics kompilacji, znajdziemy 8 mocno housowo-melodyjnych utworów autorstwa Becky Hill, Riton, ARTBAT, Kölsch, Vula, Tale of Us, Eats Everything, Elderbrook i Franky Wah.

Pete Tong + Friends przenosi historię Ibiza Classics na kolejny poziom. Współpraca z niektórymi z moich ulubionych artystów, DJ-ów i producentów nad ośmioma świeżymi interpretacjami tych legendarnych utworów oraz nad zupełnie nowym, oryginalnym utworem Kölsch & Elderbrook była niezwykle inspirująca. Nie mogę się doczekać, kiedy zacznę je wykonywać na żywo podczas naszych koncertów.

– Pete Tong o nowym wydawnictwie

Przeczytaj również: Pete Tong zapowiada nową serię wydawniczą „Ibiza Classic” remiksem z Tale Of Us

Pete Tong + Friends – Ibiza Classic

Pete Tong i ostatnia w tym roku Ibiza Classic

Baczni obserwatorzy producenckich zmagań Pete’a Tonga nie mogą narzekać na brak nudy. Zaledwie w październiku brytyjski muzyk opublikował singiel Time Hansa Zimmera, stworzony do spółki z Tale of Us. Po upływie dwóch miesięcy wiemy, że był to element większego projektu, jakim jest czwarta część flagowej serii Pete Tong + Friends – Ibiza Classic. Premiera kompilacji zbiegła się w czasie z innym projektem 61-latka,  Ibiza Classics Live. Trasa koncertowa z dodatkowym udziałem The Heritage Orchestra i Buckley’a, począwszy od wizyty w walijskiej Motorpoint Arena w Cardiff 23 listopada, odwiedziła Brighton, Birmingham, Glasgow, Manchester, Nottingham, kończąc na Arenie 02 w Londynie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Współzałożyciel kultowej wytwórni Full Frequency Range Recordings, projekt Classics rozpoczął w 2016 roku u boku swojego rodaka, kompozytora i dyrygenta Julesa Buckley’a i jego The Heritage Orchestra. Założeniem projektu od początku było aranżowanie utworów tanecznych z wykorzystaniem 50-osobowej orkiestry, dzięki którym można byłoby tworzyć utwory jedyne w swoim rodzaju. Premiera Pete Tong + Friends: Ibiza Classics wydana w Ministry Of Sound w wersji cyfrowej dostępne jest już teraz. Na jej winylowy odpowiednik trzeba będzie poczekać do 4 lutego.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →