ARTBAT zremiksowali klasyk Kölscha. Jak wyszło?

fot. via facebook.com/artbatmusic
News
ARTBAT

Ukraiński duet ARTBAT bierze na warsztat singiel Kölscha z 2012 roku All That Matters i nadaje mu swój własny muzyczny twist. Słuchamy!

ARTBAT. Melodyjna elektronika najwyższych lotów

Dla miłośników melodyjnego techno najnowszy remiks All That Matters autorstwa ARTBAT jest prawdopodobnie jednym z najbardziej oczekiwanych wydawnictw tego miesiąca. Ta emocjonalna propozycja została wykorzystana przez ukraiński duet w ich niedawnych występach – singiel usłyszeliśmy m.in. w Printworks, którego dźwięki dumnie wybrzmiały przy zamykającej się londyńskiej instytucji. Oryginalna wersja należy do duńskiego artysty Kölscha z którym ARTBAT miał już styczność w przeszłości. Artyści znaleźli się na legendarnej kompilacji Pete Tonga Ibiza Classic w 2021 roku. Swoimi produkcjami podzieli się wtedy również Becky HillRitonVulaTale of UsEats EverythingElderbrook i Franky Wah.

ARTBAT
fot. via facebook.com/artbatmusic

ARTBAT w najnowszym remiksie udało się przejąć kompozycję i nadać jej prawdziwie charakterystyczny rys. Ten duet to bezsprzecznie jedno z największych objawień w melodyjnej, technicznej muzyce tanecznej. Mając już ugruntowaną pozycję i doświadczenie wciąż zachowują nieskazitelne i świeże podejście do tworzonego przez siebie brzmienia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: ARTBAT, Kölsch i Tale of Us na kolejnej składance Pete’a Tonga

Upperground – niesamowita seria imprez autorstwa ARTBAT – rozkochała fanów muzyki elektronicznej w meksykańskim Tulum, hiszpańskiej Barcelonie oraz holenderskim Amsterdamie. Z pewnością wiele państw chciałoby gościć ten projekt u siebie. Tymczasem Upperground 6 maja będzie mieć miejsce w trójmiejskiej ERGO Arenie! Autorskie imprezy ukraińskiego duetu to również występy wyjątkowych gości. Podczas polskiej edycji wydarzenia wystąpią Joris Voorn, Agents of Time (live), Angel Sanchez, Argy, Fred Lenix, Mike Konstanty oraz Shall Ocin.

Kölsch – All That Matters (ARTBAT remix)

ARTBAT w Polsce – bilety

Ostatnia pula wejściówek na wyjątkowe wydarzenie ukraińskiego duetu ARTBAT pres. Upperground w trójmiejskiej ERGO Arenie, jest do nabycia w cenie 269 zł za pośrednictwem naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Na stronie dostępne są również specjalne wejściówki VIP za 800 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →