„The Age Of Love” z kolejnym remiksem. Tym razem autorstwa ARTBAT i Pete Tonga

Fot. BBC Radio
News
ARTBAT, Pete Tong, Age Of Love, Remiks

Sukces The Age Of Love trwa już 30 lat. Utwór autorstwa Age Of Love zrodził dziesiątki przeróbek. Zdecydowana większość uważana jest za nie mniej udane wersje, co oryginał i wcale nas to nie dziwi. Do Solomuna, Emmanuela Top czy Charlotte de Witte i Enrico Sangiuliano, twórców swoich wersji trance'owego klasyka, dołączył duet ARTBAT i Pete Tong. Czy ukraińsko-brytyjskie colabo osiągnie sukces na miarę wersji Belgijki i Włocha z zeszłego roku?

„Come on, dance with me move your body, and lots of beats” i świat staje się piękniejszy. A przynajmniej tam, gdzie muzyka trance wciąż jest żywa. 30 lat od wyprodukowania, ten absolutny, ponadczasowy klasyka Bruno Sanchioniego i Giuseppe Chierchie, powraca co chwila w formie kolejnego remiksu. Dodatkowo, użyty w oryginale wokal Karen Mulder działa na wyobraźnie równie mocno, co charakterystyczna melodia, której nie sposób pomylić z żadną inną. Nie będąc na co dzień fanem tego typu brzmień, trzeba oddać cesarzowi co cesarskie – legenda The Age Of Love jest wciąż żywa. Ktokolwiek podjął się próby udźwignięcia jej ciężaru musi się liczyć ewentualną krytyką. Na chwilę obecną więcej mówi się o głosach wychwalających przeróbki, aniżeli je krytykujących.

The Age Of Love – The Age Of Love

ARTBAT i Pete Tong biorą na warsztat The Age Of Love

Nadspodziewanemu sukcesowi wersji The Age Of Love autorstwa Charlotte de Witte i Enrico Sangiuliano wraz z początkiem roku stara się dorównać ukraiński duet ARTBAT i Pete Tong. Pragnąc stworzyć jeden z najgłośniejszych utworów 2022 roku, ukraińscy artyści powracają myślami do sylwestrowej nocy w Tulum. Uznawany przez wielu za najlepszą imprezę z udziałem Artura i Vitalia pierwszy w historii duetu showcase ich labelu UPPERGROUND ma swoją kontynuację w hipnotyzującej wersja stworzonego w 1990 roku kawałka. Napędzany melodyjnością i głębokim romantyzmem remiks łączy w sobie duże syntezatory z elementami stylowego trance’u i mocnego techno.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ARTBAT x Pete Tong – Age Of Love ft. Jules Buckley (Orchestra Version) | Ministry of Sound

Wersja Age Of Love ARTBAT jest częścią serii wydawniczej Ibiza Classic należącej do Pete Tonga. Wydana na poczet wytwórni Ministry of Sound kompilacja ukazała się w wersji cyfrowej 7 stycznia. Na winylową wersję trzeba poczekać do 4 lutego.

Front 242 | 13 maja | Progresja, Fort Wola, Warszawa

Biletomat.pl
100 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →