Tale Of Us

Tale Of Us
Deep house Electronic Tech House
Kraj:
Włochy
Wytwórnie:
Tale Of Us to berliński kolektyw didżejsko-producencki, który tworzą pochodzący z Włoch Karm i Mateo Milleri. Ich twórczość redefiniuje pojęcie głęboko poruszającej, emocjonalnej elektroniki. Dzielą oni wspólną wizję muzyki jako połączenia elementów house i techno z inspiracjami nu-disco, czy nawet popu i rocka, szybko wypracowując sobie charakterystyczne, natychmiast rozpoznawalne brzmienie. Dojrzewało ono już podczas ich pierwszych imprez typu secret location, organizowanych w Mediolanie.
Obecnie mieszkają w stolicy Niemiec, niezwykle inspirującym dla nich miejscu, które pozwoliło Tale Of Us poznać wielu artystów o podobnym spojrzeniu na muzykę. Tutaj trzeba przede wszystkim wspomnieć takie nazwiska jak Seth Troxler, Shaun Reeves, Ryan Crosson i Lee Curtiss, którzy są zafascynowani włoskim duetem, odkąd tylko usłyszeli ich muzykę. Tak bardzo, że od razu wydali w swoim labelu jedną z pierwszych EPek Tale Of Us, supportując i promując ich każde kolejne wydanie.
Poza Visionquest Karm i Matteo wydawali też dla takich wytwórni jak Get Physical, Baracca Music, czy Life & Death. Już w ubiegłym roku rozgłos przyniósł im remix „Disco Gnome” Thugfuckera, który Mixmag wyróżnił jako jeden z najlepszych utworów 2010. Duet wciąż pracuje nad swoim głębokim brzmieniem, czego owocem już wkrótce będą kolejne remixy, m.in. dla Maceo Plexa, a także własne wydania, które z pewnością odbiją się nie mniejszym echem niż poprzednie.
źródło: materiały organizatora Warsaw Calling

DJ Chart | Tale Of Us | 09.2014

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Caribou Can't Do Without You (Tale Of Us & Mano Le Tough Remix) City Slang
2 Recondite Caldera (Original Mix) Hotflush
3 Talaboman Sideral feat. John Talabot, Axel Boman (Matt Karmil Remix) Studio Barnhus
4 Recondite DRGN2 (Original Mix) Hotflush
5 Daniel Avery All I Need (Remixed by Roman Flugel) Phantasy
6 Caribou Our Love (Original Mix) City Slang
7 Roman Fluegel Wilkie (Original Mix) Dial Records
8 Dark Sky Imagin (Original Mix) Monkeytown Records
9 The/Das (Under) Miami Waters (Original Mix) Sinnbus
10 Joy Division She's Lost Control (Original Mix) Warner Bros.
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →