Modeselektor i Tale Of Us remiksują Moby’ego

News

Chodzi o utwór My Only Love, który znalazł się na ostatniej płycie amerykańskiego muzyka.

Moby zremiksowany

My Only Love jest coverem piosenki o tym samym tytule, którą w 1980 roku nagrał zespół Roxy Music. Co ciekawe, kiedy Moby usiadł do pianina i zaczął wygrywać pierwsze partie utworu, nie wiedział jeszcze, że ostatecznie przybierze ona formę coveru jednego z jego ulubionych kapel z lat młodości. Ostatecznie piosenka trafiła na tracklistę płyty Moby’ego All Visible Objects, która swoją premierę miała w tym roku.

Teraz remix piosenki zaprezentowali Modeselektor, Tale Of Us & Anyma, Lunar Plane oraz DJ Poolboi.  Nowych wersji My Only Love możecie odsłuchać poniżej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Moby – My Only Love (Tale Of Us & Anyma Remix)

Moby – My Only Love (Modeselektor Remix)

Moby – My Only Love (Lunar Plane Remix)

Moby – My Only Love (DJ Poolboi Remix)


Modeselektor to niemiecki duet tworzący muzykę elektroniczną składający się z Gernota Bronserta i Sebastiana Szary’ego. Grupa inspiruje się mocno muzyką IDM, glitch, electro house i hip-hopem.

Tale Of Us, czyli Karm i Matteo na nowo tworzą historię poruszającej i emocjonalnej elektroniki, mieszając pop z housem, nu disco z rockiem i wszystkimi gatunkami znajdującymi się gdzieś pomiędzy. Choć Karm pochodzi z Toronto, a Matteo z Nowego Jorku, los sprawił, że jako dzieci wylądowali we Włoszech, gdzie się poznali, a powstała między nimi ścisła więź współpracy pozostaje nierozerwalna do dziś.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →