Moby opowiada o nowej płycie w niezwykle szczerym podcaście

News
Moby

15 maja premierę miała nowa płyta Moby'ego - All Visible Objects. Z tego okazji najbardziej znany weganin na świecie nagrał wzruszający podcast, w którym opowiada o początkach swojej kariery. 

Moby – nowa płyta – All Visible Objects

Trzeba przyznać, że ostatnie miesiące to wybitnie słaby okres na promocję albumów. W dobie, gdy cała branża muzyczna przeniosła się do internetu, niektóre informacje po prostu giną w cyfrowym gąszczu. Mam wrażenie, że podobny los spotkał ostatni album Moby’ego – All Visible Objects. Choć o artyście jeszcze do niedawno było całkiem głośno za sprawą wypowiedzi na temat rzekomej relacji z Natalie Portman, to jego nowy krążek nie cieszy się równie dużą popularnością.

Płyta ukazała się 15 maja nakładem legendarnej stajni Mute Records. W zamyśle album jest ukłonem w stronę angielskich brzmień angielskich lat 90′ ubiegłego wieku. Brzmi nieźle prawda? Niestety album już tak dobry nie jest. Brakuje mu dynamiki tamtego okresu, aczkolwiek znajdzie się tam kilka ciekawszych momentów. Jak chociażby ten:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Moby – Power Is Taken ft. D.H Peligro

In the Studio with Mob – podcast opowiadający o nowej płycie

Z okazji premiery, Moby nagrał prawie pół godzinny podcast, w którym opowiada o kulisach poczęcia swojego najnowszego dziecka. Z nagrania dowiemy się min. kiedy i gdzie artysta usłyszał po raz pierwszy house w Londynie, o tym czym kierował się pisząc utwory na najnowszy album, oraz o tym jak wyglądało jego życie gdy spał na kanapie u matki.

Słuchowisko jest naprawdę godne polecenia. Dobrze jest posłuchać o procesie twórczym, zwłaszcza z ust muzyka takiego kalibru jak Moby.

In the Studio with Moby – All Visible ObjectsPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →