Moby rozpoczyna rok nowym albumem „Ambient 23” – posłuchaj

fot. Moby / Facebook

Takie inauguracje roku bardzo lubimy! Popularny nowojorski producent i didżej Richard Melville Hall, czyli Moby, prezentuje swój jubileuszowy, dwudziesty album w karierze - "Ambient 23".

Moby na niespokojne czasy

W ubiegłych miesiącach Moby informował swoich fanów na temat postępu prac nad nowym albumem. Jak wspominał, Ambient 23 został nagrany przy użyciu „dziwnych starych automatów perkusyjnych i syntezatorów” (na załączonych obrazkach ze studia artysty widać m.in. miniKorg 700S. Moby przyznał także, że w ostatnim czasie był mocno zainspirowany wczesnymi bohaterami ambientu, takimi jak Martyn Ware, Brian Eno, Jean-Michel Jarre oraz Will Sergeant. Te cechy powodują, że nowe wydawnictwo znacząco różni się od jego poprzednich dokonań.

Mam zarozumiałą nadzieję, że jeśli ktoś zwróci uwagę na muzykę/wideo i coś z tego wyciągnie, to pomoże to stworzyć poczucie spokoju i pokój […] Ten album został stworzony, aby pomóc przeżyć czasy niepokoju – mojego własnego i mam nadzieję, że również Waszego. Obyśmy wszyscy w 2023 roku byli mniej zaniepokojeni i przestali szukać potwierdzenia w kulturze, której nie szanujemy – dodaje Moby

Koniecznie przeczytaj: „Osiemnastka” Moby’ego dwadzieścia lat później

Ambient 23 jest dwudziestym, jubileuszowym longplayem w bogatej, eklektycznej dyskografii Moby’ego. Dwa lata temu artysta wydał album Reprise zawierający jego wczesne nagrania w odświeżonych, orkiestrowych aranżacjach, a nie tak dawno, w sierpniu 2022 roku, nagrał ze Serpentwithfeet wspólny kawałek On Air.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

always centered at night – on air feat. moby & serpentwithfeet

Pełny odsłuch najnowszego 16-utworowego i niespełna 2,5-godzinnego materiału Ambient 23 dostępny poniżej:

Moby – Ambient 23

Zobacz także: Moby zakłada własną wytwórnię dla „odważnych artystów”

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →