Moby z pierwszym wydawnictwem tego roku. Na pokładzie gość specjalny

www.facebook.com/mobymusic
News
Moby

Moby i jego nieposkromiona aktywność - muzyczna i społeczna - zachwycają nas niezmiennie. Amerykański muzyk niedawno założył nowa wytwórnię i dzisiaj ogłasza pierwsze w tym roku wydawnictwo nakładem Always Centered at Night. Słuchamy!

Moby. Kilkadziesiąt lat na topie

Always Centered at Night powraca z pierwszym wydawnictwem tego roku zatytułowanym Transit. Przy nagraniu udział wzięli założyciel otwartej w zeszłym roku wytwórni Moby wraz z wschodzącą, holendersko-sudańską piosenkarką Gaidaą. Ich kooperacja przyniosła owoc w postaci jednego z najciekawszych (póki co) utworów 2023 roku. Bogaty i charakterystyczny wokal Gaidy wspaniale akompaniuje z z soulową, fortepianową, orkiestrową aranżacją trip-hopu od Moby’ego.

Moby
fot. www.facebook.com/mobymusic

Wielokrotnie nagradzany platyną wokalista, autor tekstów, producent, autor i aktywista na rzecz praw zwierząt zawsze miał nosa do wyłapywania nowych talentów. Pojawienie się Gaaidy na przy ich najnowszym utworze udowadnia tylko niegasnący, muzyczny zmysł amerykanina.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: „Osiemnastka” Moby’ego dwadzieścia lat później

Zaproszona do współpracy Gaaida to 22-letnia artystka dorastająca w Eindhoven, gdzie kultywowała swoje muzyczne talenty. Po raz pierwszy pojawiła się na scenie w 2018 roku, wydając swoją debiutancką EP-kę Overture z fantastycznym feedback’iem ze strony branży muzycznej.

Jedną z najbardziej ekscytujących części mojego twórczego życia jest wysłanie instrumentalu 5000 mil dalej do niesamowitych artystów, których spotykam na swojej drodze. Byłem przekonany o magii, jaką wykreuję fantastyczna wokalistka i autorka tekstów jaką jest Gaidaa. W przypadku Transit stworzyła coś naprawdę niezwykłego

Wytwórnia dla odważnych artystów

Wydanie następuje po znakomitym debiutanckim roku dla Always Centered at Night. Moby stawia sobie za cel bezkompromisowość – tworzenie muzyki, która jest emocjonalna, klimatyczna i potencjalnie piękna, prezentując głosy z całego świata. Z tym etosem wytwórnia przyniosła nam m.in debiutanckie wydawnictwo Medusa czy współpracę Moby’ego z nominowaną do nagrody Grammy artystką Aynzli Jones.

Moby & Gaidaa – Transit

Always Centered at Night to wirtualna wytwórnia płytowa, w której wydawnictwa są wyłącznie cyfrowe. Moby zostawia sobie furtkę i nie wyklucza wydawania fizycznych kopii. Podkreśla jednak, że celem wytwórni jest znalezienie małej grupy pasjonatów, którzy odnajdą muzykę poprzez „prawdziwe jej odkrywanie”.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →