Moby wypuszcza najnowszy singiel z mocnym przesłaniem

fot. materiały prasowe
News

Amerykańska ikona muzyki tanecznej - Moby - powraca z zupełnie nową produkcją z Nicolą Sirkisem w niezależnej wytwórni Because Music. Sprawdź szczegóły wydawnictwa!

Moby. Legenda wciąż żywa

Dyskografia legendy amerykańskiej muzyki tanecznej, Moby’ego, powiększa się o kolejną pozycję w jego bogatych zbiorach. Tym razem Moby zaprosił do współpracy kultowego wokalistę i frontmana zespołu Indochine Nicolę Sirkisa. Nicolas Henri Didier Sirchis jest obecnie jedynym pozostałym członkiem oryginalnego składu zespołu założonego w 1981 roku. Francuski gość Moby’ego zyskał międzynarodową sławę w 2017 roku. Wszystko dzięki albumowi 13, który podbił listy przebojów we Francji, Belgii i Szwajcarii. Tego roku band został okrzyknięty najlepszym rockowym składem w całej Francji.

Moby wypuszcza najnowszy singiel z mocnym przesłaniem
Moby / fot. materiały prasowe

Moby i Nicola Sirkis tworzą przepiękną, autentyczną muzykę elektroniczną w kilkuminutowym utworze This Is Not Our World (Ce n’est pas notre monde). Piosenka oryginalnie napisana i wyprodukowana przez Moby’ego jest wynikiem współpracy z ikonicznym frontmanem francuskiego zespołu. Nicola Sirkis po pierwszym zetknięciu z utworem od razu zwrócił uwagę na jego potężne przesłanie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Moby zakłada własną wytwórnię dla „odważnych artystów”

Nadając oryginałowi unikalny, dwujęzyczny zwrot, Nicola dorzuca wokal po francusku, zamieniając utwór w międzynarodowy hymn. Oprócz zaraźliwego wokalu unoszącego się w utworze pojawia się mocna perkusja, wirujące linie syntezatorów i delikatne linie basowe. Całość nadaje kompozycji retro charakter. Do singla powstał również nakręcony między Paryżem a Los Angeles teledysk, wyreżyserowany przez Jean-Charlesa Charavina. Klip to małe dzieło sztuki, wzywające nas do wspólnej refleksji nad niepokojącym stanem świata, w którym obecnie żyjemy.

Moby & Nicola Sirkis (Indochine) – This Is Not Our World (Ce n’est pas notre monde) 


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →