Ø [Phase] szykuje nowe, solidne techno wydawnictwa w Modwerks

fot. Chelsi Sherrell
Ø [phase]

Ø [Phase] zapowiada trzy EP-ki w swojej oficynie Modwerks. Brytyjczyk zaprosił do współpracy Stefa Mendesidisa, Toru Katsute oraz Setaoc Mass. Sprawdźcie szczegóły!

Ø [Phase] odkrywa karty – idzie nowe

Ashley Burchett, czyli Ø [Phase] jest od lat znanym producentem techno, a jego twórczość często była porównywana do uznanych artystów brytyjskiej sceny jak Luke Slater czy Surgeon. Jego kawałki są bardzo atmosferyczne i progresywne. Wcześniej współpracował z takimi artystami jak Scuba, Robert Hood, Rødhåd, a także wydawał muzykę w labelu Steve’a Bicknella Cosmic Records. Po debiutanckiej EP-ce w Modwerks, autorstwa samego założyciela wytwórni, w najbliższych dniach ukażą się kolejne – Human Error oraz Phenomena.

Ø [Phase] – Human Error (Stef Mendesidis Remix)

Pochodzący z greckich Salonik Stef ma smykałkę do improwizacji muzycznej – artysta często eksperymentuje z pętlami perkusyjnymi i różnymi samplami. Wczoraj mogliście się o tym przekonać w HÖR.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Stef Mendesidis (LIVE) | HÖR – May 18 / 2022

Zobacz także: Munocast 014: daisy cutter & naked relaxing: „Nie należy mylić networkingu z kolesiostwem”

Toru Katsuta stał się znany w środowisku po tym, jak jego twórczość została doceniona przez Matrixxmana. W ubiegłym roku japoński artysta otrzymał propozycję remiksu dla jego podopiecznego Alarico.

Jak powiedział sam właściciel Modwerks, jego spotkanie z japońskim producentem było wyjątkowe:

Po raz pierwszy spotkałem Toru w Tokio. Czekał cierpliwie, aby przekazać mi płytę CD ze swoją muzyką wraz z ładną, odręczną notatką. Utwory miały wyjątkowy i pociągający futurystyczny charakter, dzięki czemu kilka z nich na stałe zagościło w moich setach DJ-skich

Także jak widzicie, warto czasem się pokusić o mały prezent dla ulubionego producenta i didżeja 😉

Phenomena będzie czteroutworowym wydawnictwem, z dużą nutą science-fiction. Pozycja obowiązkowa dla fanów azjatyckiego techno!

Toru Katsuta – Artificial Lightning

Trzecie wydawnictwo Setaoc Mass, Intensity Fluctuations, zostanie zaprezentowane w lipcu.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →