Munocast 014: daisy cutter & naked relaxing: „Nie należy mylić networkingu z kolesiostwem”

Fot. Materiały prasowe
News
Munocast, naked relaxing, daisy cutter

„Młodzi, piękni, utalentowani, czyli dokładnie tacy, jacy my chcielibyśmy być z Łukaszem" – skwitował nasz redakcyjny kolega Hubert Grupa, zapraszając przy okazji na czternasty odcinek serii Munocast z udziałem daisy cutter i naked relaxing.

Munocast 014 x daisy cutter & naked relaxing

Zgodnie z niepisaną tradycją po miesiącu oczekiwań wracamy z nowym odcinkiem Munocastu. W poprzednich odcinkach gośćmi Huberta Grupy i Łukasza Kowalki byli doświadczeni reprezentanci rodzimej sceny. Trzynasta część serii stała pod znakiem znakomitego wywiadu z Jurkiem Przezdzieckim, który w trakcie godzinnej rozmowy dał prawdziwy popis encyklopedycznej wiedzy, i aż szkoda, że trwała ona tylko 60 minut.

Dla równowagi w kosmosie i ku po krzepieniu młodszej widowni musiała nadjeść pora na młodą krew polskiej sceny muzycznej. W naszym warszawskim studiu gościliśmy tym razem daisy cutter – siłę napędową warszawskiego kolektywu FLAUTA, oraz naked relaxing, którego ewolucja jako producenta i didżeja to jedno z najbardziej spektakularnych zjawisk na polskiej scenie ostatnich lat.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Materiały prasowe

Munocast 014. Tematy:

  • Młoda krew Muno-sceny
  • Bodźce artystyczne
  • Autentyczność wyprzedzająca trendy
  • Świadomość wagi wizerunku
  • Electro Next Big Thing
  • Co w branży mierzi?
  • Apetyt i autorytety
  • Za szybki warmup
  • Pomidor i ping-pong!

Bardzo pomogło mi nie czuć się przytłuczoną hermetycznością. Im głębiej wchodziłam w tę scenę, tym większa mi się wydawała i cały czas wydaje. Cały czas poznaję nowe grające osoby, promotorów, promotorki. Jest to na swój sposób niekończąca się ciekawość. Mam poczucie, że cały czas ewoluuję. Nie jest to jakiś konkretny pomysł na siebie przy założeniu, że jak będę grała konkretny gatunek, to będę miała więcej bookingów. Absolutnie nie. Czasami mam momenty słabości i zastanawiam się, czy dobry kierunek obrałam.

– daisy cutter

daisy cutter & naked relaxing: Granie tylko szybkiego techno jest nudne

Premiera czternastego odcinka Munocastu odbyła się w poniedziałek dziewiątego kwietnia o godzinie 18:00 na kanale IDĘWTANGO na Youtubie. Partnerem ramówki jest Samsung, którego flagowe smartfony Samsung Galaxy S21 Ultra 5G wykorzystywane są przy realizacji nagrań naszych podcastów.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →