Powrót w wielkim stylu. Luke Slater i Ø [Phase] z nowym EP

News
Luke Slater & Ø [Phase]

Po 4 latach od wydania Mesh, Luke Slater & Ø [Phase] zapowiadają nową epkę, jako duet RoogUnit. Przedpremierowo, 5 marca, w ramach zapowiedzi Nu Rebels Club, ukaże się 4,5-godzinny stream obu artystów w formule back to back na platformie Bandcamp.

Po debiucie z Mesh w 2017 roku, Luke Slater i Ashley Burchett, znany jako Ø [Phase]odkurzają swój projekt RoogUnit. Nowa, 3-ścieżkowa epka zatytułowana Nu Rebels Club ukaże się 7 kwietnia na poczet autorskiej wytworni Slatera, Mote-Evolver

RoogUnit – Mesh [Mote049]

Dwie ikony, jeden projekt

Połączenie obu ikon techno w jeden twór na starcie miało wiele do zaoferowania. Gwiazda Luke’a Slatera świeci pełnią blasku nieprzerwanie od 30 lat, dzięki czemu niezmiennie pozostaje on w czołówce współczesnych producentów. Ø [Phase], figurujący na scenie o 2000 roku najbliżej związany jest z belgijską wytwórnią Token, niedługo sam startuje z własną wytwórnią, Modwersk. Obaj panowie chcąc jeszcze bardziej poszerzyć swoje muzyczne horyzonty stworzyli projekt RoogUnit. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

RoogUnit

RoogUnit – Nu Rebels Club

Jak możemy przeczytać w komunikacie prasowym towarzyszącym wydawnictwu i jednocześnie zapowiadającym EP, będziemy mieli do czynienia z „rozległą, soniczną eksploracją świata hipnotycznego techno poprzez złożone, przeplatające się pejzaże dźwiękowe i lodowate atmosfery”.

Z kolei, blisko 5-godzinny set dwójki artystów będzie dostępny przez 24 godziny, począwszy od godziny 21:30 5 marca, za pośrednictwem Bandcamp Live.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →