Ø [Phase] inauguruje własny label autorskim albumem „Before This”

News
Ø [Phase] wydaje album Before This

Pochodzący z południowo-zachodniego Londynu Ø [Phase] zapowiedział właśnie swój własny label, Modwersk. Pierwszą płytą z nowej wytwórni i zarazem inauguracją jej działalności będzie 12-ścieżkowy album Before This - premiera już 12 marca.

Ashley Burchett aka Ø [Phase] znany jest głównie ze współpracy z belgijską wytwórnią Token Records. Z wykształcenia jest inżynierem ds. masteringu oraz grafikiem-projektantem. Debiutancki album Module Overload wydany w 2000 roku w wytwórni Steve’a BicknellaCosmic Records, szybko zyskał sławę i rozgłos stając się niezbywalnym elementem w układance setów wielu DJ-ów w tamtym okresie. 

Ø [Phase] – All I could Think About

Ø [Phase] i jego ekspresja twórcza

Dwa albumy studyjne i wiele remiksów dla Systemic, Petera Van Hoesena, Roberta Hooda czy Planetary Assault Systems ugruntowały pozycję Ø [Phase], jako jednego z najważniejszych przedstawicieli i twórców obecnego brzmienia brytyjskiej sceny.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Premierowy album Brytyjczyka, który znany jest z mrocznych i napędzanych dynamizmem utworów, poruszać będzie przede wszystkim tematykę czasu i przestrzeni. Before This to swego rodzaju osobista ekspresja twórcza, dzięki której producent będzie mógł dalej zgłębiać tajniki swoich wewnętrznych inspiracji. Pod względem stylistycznym można tu znaleźć podobieństwa do takich artystów jak Surgeon czy Luke Slater.

Ø [Phase – Before This

Ø [Phase] – tajemnicza podróż w głąb mroku

Co tym razem zaserwował nam Ø [Phase]? Before This to zgłębiająca, dwunastopunktowa opowieść, zabierająca słuchacza w tajemniczy, mroczny i złowieszczy świat muzyki techno. Już od pierwszego utworu, All I Could Think About łatwo wczuć się w te niepokojące tropy. Wirujące na zmianę tunelowe syntezatory, gdzie dynamiczna perkusja odważnie pogrywa sobie z obracającą się linią melodyjną nadają piosence wyjątkowego charakteru.

Utwory takie jak Film Noir czy Modwerka zachwycają z kolei mrocznymi brzmieniami i ponurymi liniami basu. Częściowo otoczone wodnymi dźwiękami i zadymionymi akordami w połączeniu z  masywnymi kickami i groove, podkreślają charakterystyczne brzmienie Ø [Phase] znane z jego wcześniejszych produkcji. Całość wieńczy Tech Noir, zapętlony utwór z zawiłymi zrywami i zamglonym napięciem.

Album w pre-orderze można zamówić na stronie deejay.de.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →