Anyma (1/2 Tale Of Us) i Chris Avantgarde z nowym utworem

fot. Anyma / Facebook
News

Popularny włoski didżej i producent Matteo Milleri, tworzący od niedawna swój solowy projekt pod aliasem Anyma, udostępnia nowy singiel powstały we współpracy z Chrisem Avantgarde - „Eternity”.

Nowe wycieczki z Afterlife

Projekt Anyma skoncentrowany jest na występach na żywo – sam artysta w notce prasowej opisywał go jako „wytwarzana przez siebie świadomość, która zaciera granice między światem fizycznym i cyfrowym dzięki najnowocześniejszej technologii, produkcji muzycznej i projektowaniu”. W typowym dla Anymy stylu, kolejny kawałek posiada futurystyczny wizualizator oparty na sztuce cyfrowej – postać została stworzona przez artystę 3D, Alessio De Vecchi.

Anyma & Chris Avantgarde – Consciousness

Zobacz także: Utopia na rogalińskiej łące. Summer Contrast z bajecznym, drugim ogłoszeniem artystów

Najnowszy numer to kolejny owoc współpracy tandemu złożonego z popularnego włoskiego didżeja i producenta oraz niemieckiego muzyka Chrisa Avantgarde. Utwór jest oczywistą kontynuacją przygody obu panów po ubiegłorocznym, arcyudanym hicie Consciousness. Choć Ethernity został wydany dopiero w zeszłym tygodniu, sam singiel wywołał już ogromne poruszenie przed premierą m.in. podczas ostatnich imprez Afterlife w londyńskim Printworks. Tymczasem zobaczcie sami poniższe wideo z meksykańskiego Tulum:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Anyma & Chris Avantgarde – Eternity [Live from Afterlife Tulum]

Zobacz także: Drugi sezon Munocastu – czas, start! A_GIM: „Autorytety muzyczne zastąpił Spotify”

Anyma to moje twórcze wyrażanie siebie, łączenie muzyki, sztuki i wciągających rzeczywistości w celu zbadania kolejnej fazy w królestwie świadomości – tak przedstawił swój projekt Matteo Milleri

Poniżej znajdziecie pełny utwór:

Anyma & Chris Avantgarde – Eternity

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Tale of Us oraz ich wytwórnia Afterlife organizowali imprezy w Bejrucie, Miami i Tulum – niebawem zawitają do Madrytu. Label został także potwierdzony jako gospodarz jeden sceny na tegorocznym Tomorrowland w Belgii.

Koniecznie sprawdź: ARTBAT z cyklem Upperground przybędzie do PolskiPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →