Afterlife na Ibizie. Tale Of Us przejmują rezydencję w czołowym klubie

fot. materiały promocyjne
News Zapowiedzi
Tale of Us

Ibiza nareszcie się otwiera, a coraz więcej gwiazd sceny zapowiada powroty swoich regularnych serii na „białej wyspie". Ostatnio pisaliśmy Wam o zapowiadanym powrocie Black Coffee. Kolejnym projektem, który będziecie mogli usłyszeć w tym roku regularnie w klubie Hi Ibiza, będzie Afterlife, popularnego włoskiego duetu Tale of Us. Sprawdźcie szczegóły!

Tale of Us przejmuje czwartki

Powroty, powroty! Począwszy od 7 lipca do 22 września włoski duet Carmine Conte i Matteo Milleri będzie rezydował z projektem Afterlife w Hï Ibiza. Chociaż Afterlife słynie z licznych gościnnie DJ-ów, pełne składy wciąż nie zostały ogłoszone. Tradycyjnie impreza będzie zawierać wciągające efekty wizualne i świetlne na dwóch salach. Od początku rezydentury Afterlife w klubie Hï Ibiza w roku 2018, wytwórnia duetu Tale of Us gościła takie gwiazdy jak: Robert Hood, KiNK, Tijana T, Ben UFO, Aurora Halal, Chris Liebing, Helena Hauff czy Carl Craig. Hï Ibiza rozpocznie wcześnie swój sezon letni 2022, bo 30 kwietnia, imprezą otwierającą pod hasłem Razem lepiej. Bilety oraz więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej klubu.

Tale of Us – Afterlife @ Hï Club, Ibiza August 2019

Tale of Us wszyscy znają

Mieszkający w Berlinie włoski duet Tale of Us to jeden z najbardziej znanych projektów na scenie muzyki klubowej – swoimi powściągliwymi, ale emocjonalnymi utworami oraz remiksami tech-house, a także wciągającym setom, zyskali mnóstwo fanów na całym świecie. Carmine Conte urodził się w Toronto, a Matteo Milleri w Nowym Jorku, ale oboje przenieśli się do Włoch, gdy byli bardzo młodzi. W Mediolanie w 2008 roku założyli Tale of Us, zainspirowani piosenką SupermayeraTwo of Us. Oboje postanowili rzucić studia i zająć się muzyką, a w 2009 roku przenieśli się do Berlina. Tworzyli muzykę przez kilka miesięcy, a ich pierwszym wydawnictwem była EP-ka Upon a Time, wydana przez Barraca Music na początku 2010 roku. Szybko zostali docenieni przez największych graczy sceny, co zaowocowało kolejnymi projektami i w konsekwencji wysokimi lokatami w plebiscytach najlepszych artystów sceny klubowej. W 2016 w Barcelonie założyli projekt Afterlife, który skupia najlepszych artystów sceny melodic techno oraz progresywnej muzyki klubowej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tale Of Us – Zarangi
Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →