Utopia na rogalińskiej łące. Summer Contrast z bajecznym, drugim ogłoszeniem artystów

via facebook.com/marceldettmannofficial
News

W lutym aktywizują się w nas festiwalowe nastroje. Na kilka miesięcy przed open-airowym sezonem kolejne inicjatywy odkrywają elementy programowych układanek. Pomału tracimy rachubę w analizowaniu gdzie jest lepiej, mocniej, bardziej różnorodnie - ocenę tegorocznych zestawów pozostawiamy waszej opinii. Summer Contrast to z kolei nasz pewniak, którego line-up z roku na rok rozrasta się do nieprzyzwoitych rozmiarów. Właśnie poznaliśmy drugi rzut artystów. Sprawdźcie sami.

Summer Contrast. Place to be

Summer Contrast 2023 odbędzie się w dniach 19-24.07.2023 w Rogalinku. To festiwal dedykowany ludziom, którzy cenią szeroko pojętą sztukę, muzykę i nowe doświadczenia. Przekraczając bramy Summer Contrast, na pięć dni, wkraczasz do krainy muzyki, natury, miłości i tolerancji. Tutaj możesz zawsze spodziewać się różnorodności muzycznej i szerokiego przekroju stylistycznego, który zapewni grono starannie wyselekcjonowanych lokalnych i zagranicznych artystów.

Summer Contrast
fot. Artur AEN Nowicki

Na chwilę przed zeszłorocznymi świętami organizatorzy Summer Contrast przedstawili pierwszych, zaproszonych w tym roku artystów. Worek z line-upem rozwiązał się w spektakularny sposób. Ogłoszenie wiązało się z niemałą euforią względem tegorocznych rarytasów. Na start otrzymaliśmy zestaw złożony z takich postaci jak Vitalic, Rødhåd, Mimi Love, Midas 104, Sarah Wild, Elias Doré, Caleesi, Marcus Henriksson, Mila Stern, Britta Arnold Eric Franca, Jan Oberlaender, Jmee, Lily Joy, Lucas Gonzales, Mazuko, Parallelle, Sarah Kreis, Sven Dohse, Tony Casanova i Whitecat.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Z wielką radością przedstawiamy drugi rzut artystów Summer Contrast, który odbędzie się na naszej kwitnącej, rogalińskiej łące. Mamy nadzieje, że na pierwszy anons nie musieliście długo czekać i spotkał się z Waszymi muzycznymi oczekiwaniami. Liczymy, że ten drugi wyniesie Was wysoko, pod chmury, i utrzyma tam, aż do opadnięcia emocji dopiero po festiwalu. Trzymajcie się mocno i pozwólcie nam dać się zaskoczyć. Cieszymy się Waszym zaufaniem i otwarciem na różnorodność. Mamy nadzieję, że ten rok zostawi w Was nie mniejsze, niż do tej pory, uczucie spełnienia. A także drobną, narastającą z każdym dniem i chwilą uczuciem… tęsknoty za następną edycją

Czytaj także: Kollektiv Turmstrasse. Prosto(tą) na szczyt

Najnowsze ogłoszenie nie będzie jakimś wielkim zaskoczeniem dla fanów Summer Contrast. Skompletowani DJ-e i producenci to w większości zaprzyjaźnieni artyści, którzy mieli już okazję wystąpić w Rogalinku. Widzimy w nich jednak wielką jakość i nie mamy nic przeciwko, aby skonfrontować się z ich muzyką raz jeszcze. W tym roku wystąpi Ady Toledano, Alinka, Carbon Based Lifeforms, Celice, David Dorad, Extrawelt, Ogazón, Günther Schwarz, Chris Schwarzwälder, Guy J, Kollektiv Turmstrasse, Kotoe, Luna City Express, Madmotormiquel, Marcel Dettmann, Mira, Mila Stern, Pauli Pocket i Sagan Unders. Kolejna nazwiska już niebawem.

Summer Contrast Festival 2022 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →