Summer Contrast 2023 ogłasza polską ekstraligę techno i zagraniczne perły

fot. Artur Nowicki
News
Summer Contrast 2022

Line-up tegorocznej edycji Summer Contrast rośnie w siłę. Właśnie poznaliśmy kolejne nazwiska, której pojawią się między 19 a 24 lipca na najpiękniejszej łące w Polsce. Sprawdź szczegóły.

Summer Contrast 2023. Celebracja wysokiej klasy muzyki

Przygoda z jednym z największych festiwali naturalnych w Europie Środkowej powraca. Summer Contrast odbywający się na rogalińskiej łące w województwie zachodnio-pomorskim co roku ściąga fanów muzyki elektronicznej, ambientu oraz techno. Festiwal to nie tylko muzyka, lecz także warsztaty samorozwojowe, spotkania, sesje medytacyjne i oddechowe oraz wiele innych aktywności, które zadowolą najgorliwszych fanów duchowości oraz natury. Dzisiejsze ogłoszenie dotyczy jednak mocnych, technicznych brzmień, jakie usłyszymy w małej, urokliwej wiosce gdzieś na północy kraju.

fot. Artur Nowicki

Po raz drugi w historii festiwalu będziemy mogli rejwować na scenie „trójkąta”, usytuowanej w zakamarkach rogalińskiego lasu. Na grającej w dniach 21-23 lipca Triangle Stage usłyszymy pieczłowicie wyselekcjonowane techno. W skład line-upu wchodzą artyści i artystki reprezentujący trójmiejski, wrocławski, warszawski i poznański underground wraz z zagranicznymi gośćmi. Kolejny rzut artystów dotyczy takich postaci jak Aksamit, BEXA, Cranz, Diabot, Hekato, J.Rozz, Kr!z, M4RY JAN3, Macewicz, Parallx, Plebs, Re_silence, Rethe live, Rudeboy, Sept, SIN, Spectribe, Szermi, Truant, Vi i Vitcat.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Summer Contrast 2022. Zobacz naszą fotorelację

Już w zeszłym roku organizatorzy postawili sobie bardzo wysoko poprzeczkę, fundując najlepszy program w historii festiwalu. Wygląda na to, że i tym razem przyjdzie nam się skonfrontować z absolutną ekstraligą house/techno na świecie. Wystarczy spojrzeć na wcześniej ogłoszone nazwiska: Ady Toledano, Alinka, Carbon Based Lifeforms, Celice, David Dorad, Extrawelt, Ogazón, Günther Schwarz, Chris Schwarzwälder, Guy J, Kollektiv Turmstrasse, Kotoe, Luna City Express, Madmotormiquel, Marcel Dettmann, Mira, Mila Stern, Pauli Pocket, Sagan Unders, Vitalic, Rødhåd, Mimi Love, Midas 104, Sarah Wild, Elias Doré, Caleesi, Marcus Henriksson, Mila Stern, Britta Arnold Eric Franca, Jan Oberlaender, Jmee, Lily Joy, Lucas Gonzales, Mazuko, Parallelle, Sarah Kreis, Sven Dohse, Tony Casanova i Whitecat. Z tego co wiemy to nie ostatnie karty do rozdania, o kolejnych ogłoszeniach poinformuje Was już niebawem.

Kr!z | HÖR Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →