Premierowy, polski showcase Giegling na Summer Contrast 2023

fot. fot. Artur AEN Nowicki
News
Summer Contrast

Jeszcze kilka dni temu informowaliśmy o finalnym składzie, jaki zaprezentuje się podczas tegorocznej edycji Summer Contrast. Jak się okazuje, organizatorzy mieli jeszcze jednego asa w rękawie. I to jakiego! Na jednym z najciekawszych, letnich wydarzeń DIY w Polsce pojawią się reprezentanci Giegling, przejmując stery jednej ze scen. Sprawdź szczegóły.

Summer Contrast invites Giegling

O Summer Contrast napisaliśmy już chyba wszystko. To jeden z naszych letnich faworytów – nie ma co do tego wątpliwości. Bajeczna, rozbudowywana co roku scenografia, nieskażona natura, światowy line-up i pierwiastek magii unoszący się nad rogalińską łąką – to trzeba przeżyć na własnej skórze. Summer Contrast to przede wszystkim połączenie muzyki ze sztuką. To spotkanie tancerzy, muzyków, artystów, wolnych duchów, ludzi o otwartych umysłach i sercach, którzy na kilka dni odcinają się od nudy świata zewnętrznego i tworzą własną rzeczywistość.

Wolny od komercyjnych sponsorów, na łące nad rzeką Regą, Summer Contrast nie jest festiwalem, w którym jesteś konsumentem. Zamiast tego współtworzysz, dzieląc się swoją energią i kreatywnością z innymi, rozkoszując się różnymi dźwiękami oferowanymi przez program na pięciu scenach, muzyką od środy do poniedziałkowego poranka, w połączeniu z naturą, wzajemnym szacunkiem, wolnością i muzyką.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. Artur AEN Nowicki

Najnowsze ogłoszenie to prawdziwa, festiwalowa bomba. Giegling showcase na jednej ze scen Summer Contrast to wydarzenie, które winduje SC o kilka poziomów wyżej. Założony w Weimarze kolektyw zaprezentuje swoje ambitne, house’owe brzmienie 19 lipca – pierwszego dnia festiwalu. Tej nocy wystąpią DJ Dustin, Elli, Konstantin, Leafar Legov (live), Margaux (live) oraz map.ache (live). Tego nie można przegapić.

Czytaj także: Summer Contrast 2023 z ostatnią fazą ogłoszeń programowych

Giegling to wytwórnia, którą powinien znać każdy miłośnik tanecznej muzyki elektronicznej. Założyli ją Dustin i Konstantin, którzy pochodzą z Weimaru i pierwotnie miał być małym klubem studenckim. Klub zamknął się po czasie, a jego rezydenci postanowili wciąż współpracować, ale już w trochę innej sferze. Katalog Giegling to encyklopedia nowoczesnego brzmienia na pograniczu house i techno. Koniecznie sprawdźcie ich pozycje – w tym labelu nie ma miejsca na pomyłki. Poza wspomnianym rzutem artystów, których występy uświetnią Summer Contrast polecamy produkcje od Kettenkarussell, Traumprinz, Prince Of Denmark czy Vrila.

DJ Dustin | Giegling ParadisoPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →