Rødhåd i VRIL w mistrzowskim popisie zarejestrowanym przez ARTE Concert

fot. materiały prasowe
News
Arte Concert

Techno w majestatycznej formie koncertowej w mieście wypełnionym niekończącymi się rave'ami? Nowe miejsce na mapie Berlina – Zenner – po raz kolejny stało się epicentrum technicznej maestrii spod rąk legend tamtejszej sceny. Vril & Rødhåd z 3-godzinnym live actem to jedno z najlepszych wydarzeń tej jesieni. Namiastkę można już zobaczyć w nagranym przez ARTE Concert występie, wynoszącym muzykę elektroniczną level wyżej. Sprawdźcie koniecznie.

ARTE Concert powinni dostać Oscara za najlepsze techno klipy

Jak wyrobić sobie markę w mieście wypełnionym muzyką elektroniczną? Potrzebujesz dobrej, utalentowanej ekipy i unikalnego pomysłu na wprowadzenie nowej jakości na scenę. Techno w formie koncertu zamiast całonocnej, hedonistycznej zabawy? Kupujemy to. Pomysł oczywiście nie jest super innowacyjny, widzieliśmy to już kilkukrotnie – wygląda jednak na to, że nikt tego nie robi na taką skalę, z tak piekielnie dobrą produkcją jak ARTE Concert.

Rødhåd i VRIL w mistrzowskim popisie zarejestrowanym przez ARTE Concert
Rødhåd i VRIL / fot. via Faceebok

Muzyka techno prezentowana na żywo to wciąż koncepcja, która nie została w pełni zbadana ani omówiona. Dodatek „live” przy nazwisku zdobi coraz częściej nazwiska artystów pojawiających się w line-upie. W gorączce długiego rave’u ciężko zauważyć, kto akurat prezentuje muzykę „na żywo”. Dlaczego więc nie stworzyć większej przestrzeni dla kontekstu w formie koncertu i wyostrzyć zmysły publiczności? Rødhåd i Vril to kolejni artyści po Mathew Jonsonie, którzy zaprezentowali się w murach Zenner Berlin.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Vril & Rødhåd. Duet doskonały

Vril & Rødhåd to kooperacja mająca swój początek w 2020 roku wraz z doskonale przyjętym debiutanckim albumem legend techno w projekcie pod nazwą Out Of Place Artefacts. Takie połączenia zawsze elektryzują, tym bardziej że obaj dżentelmeni od lat kształtują techno we własnym autonomicznym stylu. Vril, którego kojarzymy z artystą występującym w formie głównie w formie live-actu, odłączył się jakiś czas temu od ekipy Giegling, stając się jednym z niezależnych głosów na lokalnej scenie techno. Artysta kompletny, z cudownym wyczuciem melodii, drobiazgowo dążący do perfekcji swojego brzmienia.

Czytaj także: Rødhåd i .VRIL albumem II wyruszają w eskapadę w nieznane

Rødhåda przedstawiać nie trzeba. DJ i producent z Niemiec już pod koniec lat 90. położył podwaliny pod swoją wybitną karierę. Ponadczasowy, perfekcyjny sposób, w jaki łączył dub techno z perkusyjnymi groove’ami, przyniósł mu uznanie na całym świecie. W 2010 otrzymał propozycję rezydentury w berlińskim Berghain – ciężko o lepszą rekomendację.

Vril & Rødhåd presents: Out Of Place Artefacts

Pierwszy LP jako Out Of Place Artefacts nie mógł się nie udać. W solidnych techno utworach, celowo wszechstronnych w swojej definicji, album wyjawił pełne spectrum niesamowitych umiejętności Rødhåda i Vrila. Słuchając albumu, ciężko nie odnieść wrażenia, że jego potencjał został skrojony pod występy na żywo. Tym bardziej ekscytujące jest móc zobaczyć i usłyszeć jak Out Of Place Artefacts brzmią dwa lata później. W godzinnym secie dla ARTE ich muzyka gęstnieje i nabiera intensywności. Koneserski występ, który ma wszystkie papiery, aby zapisać się na stałe w historii zarejestrowanych, najlepszych techno live actów na świecie.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →