Rødhåd i JakoJako razem na „IN VERE” – posłuchaj

fot. Sara Clarke
News
RODHAD JAKOJAKO

Rødhåd i JakoJako wydali swój pierwszy wspólny album własnym sumptem. Muzyka duetu zawiera dziewięć utworów z elementami delikatnego ambientu, techno i trance'u. Sprawdźcie sami!

JakoJako i Rødhåd – wiosenna para

Mike Bierbach, lepiej kojarzony pod pseudonimem Rødhåd, który znany jest głównie ze swoich mocnych, melancholijnych i eklektycznych setów didżejskich, stworzył dość odmienne eksperymentalne wydawnictwo wraz z Sibel Jacqueline Koçer, kryjącą się za aliasem JakoJako. Wpływ berlińskiej artystki jest widoczny w całym wydawnictwie ukazującym jej charakterystyczne ambientowe arpeggia, połączone z syntezatorami modularnymi oraz organicznymi dźwiękami. IN VERE jest zapisem tygodniowego jam session pary nagranego wiosną ubiegłego roku. Album był mocno inspirowany nastrojem i energią pory roku, w której powstawał. Obejmując szerszy zakres stylów, od ambientu przez elektronikę po techno, nazwy utworów nawiązują do kwiatów i zwierząt. W efekcie powstało bardzo pogodne i wiosenne wydawnictwo, które idealnie nadaje się do odpoczynku od rutyny w słoneczny dzień i nie tylko.

Wyprodukowaliśmy ten album w studiu WSNWG [wytwórnia Rødhåda – przyp. red.] w Berlinie wiosną 2021 roku. Sezon wiosenny okazał się być impulsem i energią dla tego krążka. Nie ograniczaliśmy się do muzycznego kierunku, co doprowadziło do powstania nowej, synergicznej estetyki, którą oboje pokochaliśmy.

– powiedziała para w rozmowie z Resident Advisor

Zobacz także: Munocast 014: daisy cutter & naked relaxing: „Nie należy mylić networkingu z kolesiostwem”

Okładkę zaprojektował również sam twórca muzyki, natomiast masteringiem zajął się Conor Dalton z berlińskiego Calyx Mastering. Wydawnictwo w wersji cyfrowej dostępne jest w cenie 10 euro na Bandcampie wytwórni Rødhåda.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

in vere JakoJak & Rødhåd
okładka albumu IN VERE JakoJako & Rødhåda

JakoJako & Rødhåd – IN VERE – tracklista

  1. PASSERI
  2. HELONIAS
  3. ATHANASIA
  4. LILIUM
  5. APIS
  6. PATULA
  7. ORCHIS
  8. PASSERI FLOOR MIX
  9. POLOPHAGA

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →