Nastia z kolejną akcją na rzecz Ukrainy pod szyldem NECHTO

fot. Facebook/nastia.official
News
Nastia - Ukraina

Event zorganizowany przez label NECHTO ma na celu zebranie funduszy, koniecznych do wsparcia obywateli i obywatelek Ukrainy. Najnowsze wydarzenie sygnowane przez Nastię odbędzie się w Nowym Jorku.

Rozpoznawalna na całym świecie reprezentantka ukraińskiej sceny techno zaprasza na kolejną inicjatywę dedykowaną ofiarom agresji rosyjskiej. Nastia, za pośrednictwem labelu NECHTO, zorganizuje specjalną zbiórkę środków przeznaczonych na ukraińskie fundacje. Dedykowane wydarzenie ma odbyć się już w lipcu, w Nowym Jorku.

Pierwszy raz nie w Kijowie

NECHTO to ukraińskie wydawnictwo założone i prowadzone przez Anastasiię Topolskaję, znaną na całym świecie pod pseudonimem Nastia. Od początku swojej działalności w 2019 roku label stara się zwrócić uwagę świata na ukraińską scenę muzyki elektronicznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

NECHTO to otwarta platforma dla wszystkich, to wytwórnia bez żadnych pretensji. Celem jest wykorzystanie całej naszej mocy, aby wypchnąć na scenę innych artystów, którzy są w tym nowi. Label został stworzony po to, by ułatwić im ten proces i by każdy mógł się przekonać, jak łatwo jest wydawać muzykę, jeśli tylko robi się dobre rzeczy.

– czytamy w opisie wydawnictwa

Wydawnictwo Nastii do tej pory rokrocznie organizowało eventy w Kijowie. Choć i na ten rok mieli wielkie plany, agresja rosyjska w oczywisty sposób zmusiła ich do zmiany założeń wydarzenia. Bynajmniej nie oznacza to jednak, że zostało ono odwołane!

Nastia zamierza wykorzystać swoją platformę do zebrania środków, jakie są obecnie potrzebne organizacjom działającym na rzecz Ukrainy. Jednak czego powinniśmy się spodziewać po nadchodzącym wydarzeniu?

Nastia zaprasza do Nowego Jorku

Najnowsze wydarzenie labelu NECHTO odbędzie się już 1 lipca w nowojorskim Knockdown Center. W line-upie znajdziemy sety na żywo od reprezentantów i reprezentantek zarówno ukraińskiej, jak i amerykańskiej sceny. Wśród nich: Bejenec, Lady Starlight, Stef Mendesidis i Voin Oruwu. W wydarzeniu wezmą również udział Nastia, Noizar oraz Nastya Muravyova.

Podczas gdy dzielny naród ukraiński wykazuje ogromną wolę i odwagę w walce z okupantami, obowiązkiem całego świata i każdego z nas jest okazanie jedności, wsparcia i solidarności. Z tą misją NECHTO przyjeżdża do Nowego Jorku, aby zgromadzić tych, którym zależy.

– czytamy na stronie wydarzenia

Całość środków ma zostać przekazana na rzecz organizacji wspierających obywateli i obywatelki Ukrainy.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →