ARTE Concert udostępnia 15 godzin relacji prosto z tegorocznej edycji Time Warp

via facebook.com/timewarpofficial
News
Time Warp

Nie byliście na tegorocznej edycji kultowego festiwalu Time Warp? Nic straconego. Niemiecki gigant w porozumieniu z ARTE Concert udostępnia blisko 12-godzinne nagranie prosto z Mannheim. Spójrzcie sami.

Time Warp okiem ARTE Concert

W tym samym czasie, kiedy we wczorajsze południe wiele osób wybierało się do kościółka lub spacer z pieskami swoje closing sety na Time Warp domykali Richie Hawtin, Marco Carola, Blessed Madonna i Karotte. Po czterech latach absencji kultowa „halówka” z taneczną muzyka elektroniczną wróciła do miasta, gdzie wszystko się zaczęło. Impreza ponownie odbyła się w Maimarkthalle, ogromnej hali targowej, która gości niemiecki szlagier od 1995 roku. Od swoich korzeni w Mannheim, gdzie pierwsza edycja odbyła się prawie 30 lat temu, Time Warp rozwinął się w globalny festiwal, goszcząc w ostatnich latach w Brazylii, Chile i Nowym Jorku.

via facebook.com/timewarpofficial

Niemiecka edycja Time Warp to wciąż wyczekiwane wydarzenie przez tysiące fanów muzyki house i techno z całego świata. Uchodzi za jeden z nielicznych momentów w ciągu roku, gdzie można spotkać w jednym miejscu największych artystów na scenie. Czy praktycznie niezmieniany line-up może wciąż uchodzić za atrakcyjny? Oglądając wydarzenia zarejestrowane przez mistrzów swoim fachu, ekipe ARTE Concert odnosimy wrażenie, że nikomu to nie przeszkadza. Obcowanie z legendami scen w otoczeniu spektakularnej produkcji to niegasnący wabik dla tysięcy rejwerów z dosłownie każdego zakątka świata.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Ellen Allien uchwycona kamerami Arte Concert. Spektakularne widowisko

W roku do Mannheim przyjechała headlinerska śmietanka. Zameldował się Adam Beyer, Sven Vath, Loco Dice, Seth Troxler, Dax J, Paula Temple, Maceo Plex, Ricardo Villalobos czy Kobosil. Kamery ARTE Concert ulokowane na kilku scenach uchwyciły pełne sety od takich artystów jak Reznik, Mathew Jonson live, Nina Kraviz, Gerd Janson, Adriatique, Pan-Pot i Reinier Zonneveld. Za rok odbędzie się 30-lecie imprezy z ostatnim w tym miejscem, legendarnym występem Laurenta Garniera w karierze. Obecność obowiązkowa!

Time Warp Germany 2023 – ARTE Concert

KiNK

Reinier Zonneveld (live)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →