Gary Holldman z nową EP-ką docenioną przez Laurenta Garniera i Bena Klocka

fot. materiały prasowe
News
Gary Holldman

Gary Holldman, czołowy polski producent techno, z kolejną pozycją katalogową w International Day Off. Support EP-ki Way spłynął od największych na scenie. Sprawdźcie sami.

Gary Holldman. Producent z pasji

Sylwetkę Gary’ego Holldmana powinni znać w naszym kraju wszyscy miłośnicy techno. Od zawsze wierny swoim ideałom, nigdy nie skręcił w kierunku tego co „na czasie” czy produkcji rzeczy, które rozbiją bank w popularnych zestawieniach. Pasjonat absolutny, perfekcjonista w każdym calu, doskonały DJ i przede wszystkim wyjątkowy producent. W tym roku mija 8 lat od momentu, gdy założył wytwornię International Day Off, w której katalogu znajdziecie jakościowe techno rodzimych i zagranicznych twórców. Gary wypuścił tam kolejne, autorskie wydawnictwo zatytułowane Way.

Dewiza przyświecająca prowadzeniu wytwórni to nigdy nie wydawać muzyki, która może znaleźć się w Beatport Top 10. Trywialnie to brzmi, ale najważniejsza jest muzyka. W katalogu naszego wydawnictwa, pojawiają się nie tylko artyści, których znaliśmy wcześniej z działalności wydawniczej, ale także ci którzy w ten czy inny sposób znaleźli nasz label i wysłali do nas muzykę. Podejmując decyzję o konkretnym wydaniu chyba bardziej kierujemy się tym czy muzyka do nas trafia niż tym co możemy nazwać  „biznesowym podejściem”

– Gary Holldman & Kill Blinton

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. materiały prasowe

Gary Holldman nie myli się w swoich wyborach, o czym świadczy kliniczna, pasjonacka praca przy jego kolejnym, muzycznym dziecku Way. To techno najwyższych lotów – ciężkie do sklasyfikowania, wyróżniające się jakością, duszą i pierwiastkiem tajemniczości. Wydawnictwo przedstawiciela poznańskiej sceny docenili najwięksi artyści na świecie.

Czytaj także: Muno Telegram: Gary Holldman: „Techno to bardzo barwna i wielorodna muzyka

Laurent Garnier: Excellent EP
Ben Klock: Vril’s remix is superb. Enjoyed the original tracks too
Truncate: Dope!
Alexander Kowalski: Very nice originals and a killer Vril remix
Taakaki Itoh: Abutu is top for me

Gary Holldman – Way 

Zachwyceni i dumni, że taka muzyka powstaje od polskich producentów w krajowych oficynach nie omieszkaliśmy zapytać Holldmana o jakiego odczucia względem najnowszego wydawnictwa:

Way  to płyta z założenia inna, zróżnicowana gatunkowo ale spójna zarazem. Jestem w tej komfortowej sytuacji, że nic nie muszę, nie muszę niczego udowadniać, nie jestem etatowym producentem. Nie trzymam się kurczowo jednego nurtu bo byłoby to dla mnie zwyczajnie nudne. Muzyka to moja wielka pasja a nie praca. Nie mogłaby nią być, ponieważ każdy z nas ma ograniczone pokłady studyjnego flow. Vrila miałem okazję poznać na imprezie otwarcia Tamy. To wspaniały liveperformer. Podczas imprezy Circle Of Live zagrał wspólny live z Sebastianem Mullaertem i Ame. To był absolutny kosmos a zarazem jedne z najlepszych wstępów jakie w życiu słyszałem.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →