Znamy ceny biletów przyszłorocznej edycji Summer Contrast

Fot. Moth Imagery
News
Summer Contrast

Końcówka roku wydaje się idealnym czasem, aby zaplanować przyszłoroczne, festiwalowe wojaże. Premierowo informujemy o pierwszych szczegółach z obozu jednego z najciekawszych, letnich festiwali w naszym kraju – Summer Contrast. Właśnie poznaliśmy ceny wejściówek i dość innowacyjny sposób ich zakupu.

Summer Contrast 2023 – bajki ciąg dalszy

Czytelnikom naszego portalu nie trzeba specjalnie przedstawiać inicjatywy, jaką jest Summer Contrast. Regularnie pojawiamy się na rogalińskiej łące od kilku lat, relacjonując wszystkie niesamowite chwile, jakie tam skompletowaliśmy. Festiwal kupił nas niesamowitą lokalizacją, pięknymi, otwartymi ludźmi, pierwszorzędną organizacją i muzyką najwyższych lotów.

Znamy ceny biletów przyszłorocznej edycji Summer Contrast
fot. Artur AEN Nowicki

To festiwal dedykowany ludziom, którzy cenią szeroko pojętą sztukę, muzykę i nowe doświadczenia. Przekraczając bramy Summer Contrast, na pięć dni wkraczasz do krainy muzyki, natury, miłości i tolerancji. Tutaj możesz zawsze spodziewać się różnorodności muzycznej i szerokiego przekroju stylistycznego, który zapewni grono starannie wyselekcjonowanych lokalnych i zagranicznych artystów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Summer Contrast 2023 – bilety, bileciki

Przygoda z jednym z największych festiwali naturalnych w Europie Wschodniej powraca. Summer Contrast odbywający się na rogalińskiej łące w województwie zachodnio-pomorskim co roku ściąga fanów muzyki elektronicznej, ambientu oraz techno. Festiwal to nie tylko muzyka, lecz także warsztaty samorozwojowe, spotkania, sesje medytacyjne i oddechowe oraz wiele innych aktywności, które zadowolą najgorliwszych fanów duchowości oraz natury. Wokół polany nad pozytywnym przebiegiem całego wydarzenia czuwają drewniane zwierzęta, których grono jest co roku rozbudowywane.

Znamy ceny biletów przyszłorocznej edycji Summer Contrast
fot. Artur AEN Nowicki

Szóstego grudnia w samo południe zostanie uruchomiona sprzedaż pierwszej puli biletów. Karnety zakupimy w cenie 109 EUR (509 PLN), co czyni festiwal jednym z najtańszych w Europie Wschodniej. Summer Contrast tym samym oferuje jak najdłuższy pobyt, podczas którego niezwykle dużo aktywności skupi się wokół odpoczynku. Bilety będą miały opcję „50/50”, dzięki której pierwszą połowę za bilet zapłacimy teraz, zaś drugą w kwietniu. Organizatorzy wychodzą z pomocną ręką wobec ciężkich ekonomicznie czasów, dając możliwość rozłożenia wydatku na raty. Sprzedaż parking passów i camper passów ruszy wraz z początkiem lutego.

Summer Contrast Festival 2021 (Official Aftermovie)

Organizatorzy zapowiadają najlepszy program artystyczny w historii festiwalu. Zapowiadane są czołowe nazwiska, których nie powstydziłyby się najlepsze festiwale muzyki elektronicznej. Przypomnijmy, w zeszłym roku na SC wystąpili m.in. Steve Rachmad, Michael Meyer, Andre Galluzzi, Robag Wruhme, DJ Hell, Carbon Based Lifeforms czy Norman Nodge.

Oficjalna sprzedaż karnetów ruszy 6 grudnia – aby dostać wcześniejszy dostęp, należy zarejestrować się do newslettera na oficjalnej stronie Summer Contrast.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →