Matteo Milleri jako Anyma, czyli autoekspresja spotyka nowoczesną technologię

News
Matteo Milleri, Tale Of Us, Anyma

Matteo Milleri, połowa duetu Tale Of Us, rozpoczyna solowy projekt. Włoski artysta za sprawą nowego aliasu Anyma zapowiedział trzy EP-ki i debiutancki album.

Nowoczesna technologia, produkcja, projektowanie. Komputerowo generowane środowiska łączone z realnymi aspektami życia, zacierające granice między tym co cyfrowe, a rzeczywiste. Anyma to nie tylko koncepcja, ale najnowszy projekt artystyczny i pseudonim Matteo Milleriego z Tale of Us, pod którym będzie wydawał muzykę:

Anyma to moja twórcza autoekspresja, łącząca muzykę, sztukę i wciągającą rzeczywistość, aby zbadać niezbadane sfery ludzkiej świadomości. Fizyczne i cyfrowe kreacje łączą się w jedno oświecające pole doświadczeń: Genesys.

Matteo Milleri, Tale Of Us, Anyma

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Anyma

Matteo Milleri jako Anyma

Nowa przygoda Matteo rozpoczyna się od debiutanckiej EP-ki Sentient, która ukaże się 4 czerwca nakładem Afterlife, wytwórni należącej do Tale of Us. Zaraz po niej świat ujrzą Claire i Running, natomiast datę debiutanckiego album, Genesys, poznamy w późniejszym terminie. W gotowości na publikację czekają już pakiety remiksów, wyjątkowe wizualizacje oraz możliwości kupna szeregu tokenów NFT, powiązanych bezpośrednio z projektem.

Interaktywne opowiadanie historii w nowatorski i wyjątkowy sposób, ma wprowadzać słuchacza w wizje wirtualnego świata. Dlatego Włoch będzie współpracował z wielokrotnie nagradzaną firmą produkcyjną Builders Club, specjalizującą się w filmie i grafice 3D. Anyma od samego początku działa na wyobraźnię i już teraz można go określić mianem jednego z najbardziej innowacyjnych projektów, jakie pojawiły się na scenie muzyki elektronicznej w ostatnim czasie.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →