Afterlife z trzecią częścią kompilacji „Unity”

fot. weraveyou
News Zapowiedzi
tale of us afterlife unity 3

Afterlife prezentuje trzecią część swojej serii charytatywnych wydawnictw Unity, która w tym roku zawiera aż 39 utworów.

Afterlife dla Ukrainy i wolności wyboru

Unity Pt. 3 to kontynuacja zapoczątkowanej w 2020 roku serii kompilacji znanej wytwórni duetu Tale Of UsAfterlife. Wraz z pierwszą kompilacją Unity artyści tacy, jak Franky Wah, Mind Against i Anyma zebrali się, aby przekazać darowiznę na fundusz pomocy medycznej w walce przeciwko koronawirusowi we Włoszech.

Unity Live: Tale Of Us

Kontynuując tę ​​charytatywną misję poprzez muzykę, trzecia kompilacja składa się z aż 39 utworów, co czyni ją jak na razie największą częścią serii. Tym razem dochód ze sprzedaży płyty zostanie podzielony na dwie różne organizacje charytatywne. Pierwszą z nich jest UNICEF Ukraina, której celem jest pomoc potrzebującym obywatelom Ukrainy, w tym rodzinom i dzieciom. Drugą darowiznę Afterlife przeznaczy na rzecz organizacji Planned Parenthood, która działa w zakresie praw reprodukcyjnych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oczywiście na nowym wydawnictwie znajdziemy artystów związanych z wytwórnią, choć nie brakuje tu nowych twarzy. Kompilację rozpoczyna ANNA i Ravid, a potem mamy całą gamę śmietanki melodic techno: Innellea, Colyn, Massano i Coeus. Warto odnotować, że na kompilacji znajdą się również trzy ukraińskie zespoły: 8Kays, Woo York oraz Angelov.

V.A. – Unity Pt. 3

Koniecznie sprawdź: Dziesięć nacji, jeden cel. Blisko kopa utworów zasiliła składankę „Believe In Freedom Of Choice & Democracy” wpierającą Ukrainę

Przypomnijmy, że Afterlife od 7 lipca rezyduje w Hï Ibiza. W każdy czwartek do 22 września będziecie mogli usłyszeć tam najlepszych wykonawców sceny melodic techno. Sprawdźcie szczegóły na stronie klubu.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →