Hï Ibiza ogłasza program na sezon 2023

Tale of Us, Afterlife, Hï Ibiza - fot. Adam Dąbrowski
News Zapowiedzi
hi ibiza

Do lata już bliżej, niż dalej, dlatego jeden z najpopularniejszych klubów na Białej Wyspie - Hï Ibiza, ogłosił swój program na tegoroczny sezon.

Hï Ibiza – plejada gwiazd

Poniedziałki będą należeć do Szwedów! Duże poruszenie wywołała informacja o rezydenturze Adama Beyera, który będzie występował w każde poniedziałki na imprezach jego krajowego kolegi – Erica Prydza. Mniejsza scena należeć będzie do brytyjskiego didżeja i producenta house Patricka Toppinga.

Wtorki należą do The Martinez Brothers, którzy przejmują dużą salę, podczas gdy Paco Osuna gra w sali klubowej. Środa to występy Fishera i Vintage Culture, a czwratkowe wieczory to rzecz jasna wizualne jak i muzyczne uniesienia Tale Of Us oraz ich kultowego już show Afterlife.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tale of us – Afterlife at Hï Ibiza 4/8/22

Nie zabraknie też atrakcji dla fanów EDM-ów. Piątki w Hï Ibiza będą należeć do Future Rave – projektu Davida Guetty i Mortena oraz Jamesa Hype’a i Meduzy:

Wow, tak świetnie się bawiliśmy w zeszłym roku na Hï Ibiza, że ​​wciąż myślę o tym każdego dnia. Nie mogę uwierzyć, że już prawie czas wrócić na moją ulubioną wyspę i przynieść wam całą muzykę, nad którą pracowałem. To będzie kolejne wyjątkowe lato! – cieszy się David Guetta

Sobotnie wieczory tradycyjnie będą należeć Black Coffee i Damianem Lazarusem, a o dobrą zabawę w niedzielę zadba Glitterbox.

Black Coffee Live DJ Set at Hï Ibiza 2018

Hï Ibiza – kiedy start?

Sezon w Hï Ibiza rozpocznie się 29 kwietnia wielką imprezą otwarcia – The Signal, na której wystąpi Adam Beyer, Erica Prydz, Honey Dijon, The Martinez Brothers i inni. Pełny skład i bilety możecie znaleźć na oficjalnej stronie internetowej klubu.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →