Klasyk Luke’a Slatera sprzed prawie 30 lat w aranżacji Adama Beyera. „Prawdziwa niespodzianka”

Fot. Materiały prasowe
News

Dwadzieścia dziewięć lat temu Luke Slater jako Planetary Assault Systems wydał album Archives. Powstały 2 lata wcześniej, wchodzący w jego skład In From The Night postrzegany jest jako flagowy kawałek Brytyjczyka.

Luke i Adam ponownie razem

Dorobek Luke’a Slatera nie sposób podsumować w jednoznaczny sposób. Nie, gdy mistrz UK techno mimo trzech dekad na scenie wciąż jest tak samo aktywny jak w pierwszych latach swojej działalności. Do bogatej i trudnej do zliczenia kolekcji wydawnictw dopisał kolejną. Jakby tego było mało, do powstania kolejnego po dziesięciu latach zaprosił on do współpracy m.in. Adama Beyera. Brytyjczyk nie krył w związku z tym podekscytowania:

To była prawdziwa niespodzianka, kiedy Adam i Webbha wysłali mi swoją przeróbkę In From the Night zupełnie znienacka. Byłem naprawdę zdumiony. To najlepsza przeróbka (i ten szczytowy moment!), jaką kiedykolwiek mogłem sobie wyobrazić

– zdradził w rozmowie z Mixmagiem.

Na wersji szwedzkiego kolegi Slater (jako Planetary Assault System) nie poprzestał. Miniwydawnictwo składające się z samych reedycji kawałka In From The Night z 1993 roku było pierwotnie częścią EP Planetary Funk Vol 1 wydanego przez wytwórnię Peacefrog. Aktualnie znajduje się w jego własnym imprincie Mote-Evolver, a oprócz przeróbki Beyera i Wehbby znajdują się na nim dwie autorskie wersje urodzonego w Reading artysty.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na temat remiksu swojego i Beyera wypowiedział się – jakże wprost – Wehbba:

In From The Night to jeden z utworów, który obejmuje wszystkie cechy muzyki Luke’a Slatera. Jest funkowy, jest napędzający, jest futurystyczny i chwytliwy. Gdybym mógł cofnąć się w czasie i powiedzieć 20-letniemu Rodolfo, że będzie w studiu jammował z Adamem Beyerem, mając na myśli klasyk Planetary Assault Systems kilka lat później, nigdy by mi nie uwierzył i powiedział, żebym się odpierdolił. Ale tak się stało. Więc pierdol się 20-letni Wehbba! To nie mogło wypaść lepiej. Jestem niezwykle dumny z tego projektu.

P.A.S Edit oraz P.A.S Live Edit doładowane są mocnym akcentem z surowymi i teksturowymi wzorami syntezatorów. Umiejący nadać swoim produkcjom kosmicznego sznytu Slater półśrodki odłożył na bok i tym razem. Tchnięcie w In Form The Night nowego ducha było strzałem w dziesiątkę, w czym swój wielki udział niespodziewanie miał Beyer. Oby nie po raz ostatni.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →