Chris Liebing, Matthew Herbert i inni wielcy wśród remikserów Depeche Mode

fot. via Facebook
News
liebing

Nie było chyba w tym roku chyba bardziej wyczekiwanego materiału muzycznego bez podziału na kategorie niż nowe utwory od Depeche Mode. Duet kilka miesięcy po premierze najnowszego krążka wypuścił serię remiksów dla tytułowego Ghost Again. Słuchamy!

Depeche Mode z remiksami od największych

Wielu fanów Depeche Mode odetchnęło z ulgą, kiedy w październiku Dave Gahan Martin Gore ogłosili na berlińskiej konferencji prasowej, że będą kontynuowali działalność jako duet. Brytyjczycy nie poprzestali jednak na tym i zapowiedzieli również, że wydadzą nowy album, noszący tytuł Memento Mori, a także udadzą się w światową trasę koncertową. Trzy miesiące temu usłyszeliśmy 15 album studyjny Depeche Mode, bez wątpienia jeden z najważniejszych wydawnictw tego roku. To jednak nie koniec muzycznych nowości z obozu Depeszów – grupa wypuściła własnię serię remiksów tytułowego kawałka Ghost Again.

Depeche Mode
fot. via facebook.com/depechemode

Konotacje Depeche Mode z muzyką elektroniczną czy samym techno nie są żadną niespodzianką. Panowie czerpią w swoich produkcjach z tych gatunków od lat. W wielu przypadkach także producenci technicznej muzyki wymieniają Depeszów za swoją największa inspirację. Na najnowszym wydawnictwie zawierającym interpretacje Ghost Again znaleźli się między innymi Chris Liebing i Luke Slater. Dwie legendy nie ukrywające swojej miłości do Depeche Mode dostarczyły potężna, rozpędzona i mroczną wersję kultowego już kawałka. Wśród remikserów znaleźli się również Matthew Herbert, Massano, Miss Grit, Rival Consoles, Davide Rossi, Bergsonist i Nik Colk.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Nie jeden, a dwa koncerty Depeche Mode w Polsce!

Depeche Mode czeka w najbliższych miesiącach prawdziwe, maratońskie tournée. Ogłoszenie trasy koncertowej związanej z najnowszym krążkiem Memento Mori odbiło się tak szerokim zainteresowaniem, że legendarny band jak wystartował 23 marca w Sacramento, tak skończy koncertować wczesną jesienią tego roku.

Już za moment rozpocznie się ich europejski tour. Kilkumiesięczna trasa rozpocznie się 16 maja w amsterdamskiej hali Ziggo Dome, kończąc 11 sierpnia w Norwegii.  Polscy fani z pewnością zacierają ręce na dwa koncerty w naszym kraju. W ramach Memento Mori World Tour grupa zamelduje się 4 sierpnia na PGE Narodowy w Warszawie i 2 dni później w krakowskiej Tauron Arena.

Ghosts Again (Chris Liebing vs Luke Slater Remix)

Ghosts Again (Matthew Herbert’s Feelings Remix)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →