Nie jeden, a dwa koncerty Depeche Mode w Polsce!

fot. NME.com
News
Depeche Mode w Polsce

W zeszłym tygodniu Depeche Mode zapowiedzieli, że zagrają koncert przed polską publicznością na PGE Narodowym. Dzisiaj dowiedzieliśmy się o tym, że brytyjski zespół wystąpi także w jeszcze jednym polskim mieście.

Depeche Mode x2

W marcu przyszłego roku, czyli prawie rok od śmierci Andy’ego Fletchera, Depeche Mode ruszają w światową trasę koncertową Memento Mori World Tour 2023. W jej ramach grupa odwiedzi również nasz kraj, gdzie, jak się właśnie okazało, wystąpi aż dwa razy. Do warszawskiego koncertu, który odbędzie się 2 sierpnia 2023 roku, doszedł właśnie koncert w Krakowie. Brytyjska formacja zamelduje się 4 sierpnia na Tauron Arena Kraków. 

Przedsprzedaż biletów dla klientów Ticketmaster rozpocznie się we wtorek 18 października o godz. 10:00. Bilety do sprzedaży ogólnej trafią w środę 19 października również o godz. 10:00.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nie jeden, a dwa koncerty Depeche Mode w Polsce!
fot. Materiały promocyjne

Pamiętaj o śmierci

Memento Mori Tour 2023 będzie wspierać promocyjnie nadchodzący, 15. studyjny album Depeche Mode Memento Mori. Premiera płyty przewidziana jest na wiosnę 2023 roku.

Rozpoczęliśmy pracę nad tym projektem na początku pandemii, a jego tematyka była bezpośrednio inspirowana tamtym czasem. Po odejściu Fletcha postanowiliśmy kontynuować, ponieważ jesteśmy pewni, że tego właśnie by chciał, a projekt nabrał jeszcze większego znaczenia

– mówił o nowej płycie Depeche Mode podczas specjalnej konferencji w Berlinie Martin Gore. 

Dave Gahan dodał zaś: 

Fletch pokochałby ten album. Naprawdę nie możemy się doczekać, aby podzielić się nim z Wami i zaprezentować go na żywo podczas koncertów w przyszłym roku.

Memento Mori będzie kontynuacją uznanego przez krytyków i fanów krążka Spirit z 2017 roku, który osiągnął pierwszą pozycję na listach przebojów w 11 krajach oraz znalazł się w TOP 5 w ponad 20 innych.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →